Пам'ятка для туристів (COVID-19) Детальніше

Співпраця

Шановні колеги!

Для початку співпраці просимо слідувати нижчеописаній інструкції:

Для резидентів України:

 • Заповніть українською мовою (Для НОВИХ АГЕНТСТВ) Анкету для реєстрації Турагента в системі он-лайн бронювання.

  Отримавши Анкету, Туроператор зареєструє Вас як Турагента і, протягом доби, направить на електронну адресу (e-mail), який Ви вкажете в Анкеті, логін і пароль. Маючи їх, Ви зможете почати роботу (робити бронювання) ще до отримання підписаного Туроператором Договору.

  Важливо! Після отримання логіну та пароля, внесіть дані про банківську гарантію для турагентів: Банківська гарантія

 • Роздрукуйте Договір з агентами України (ред. Від 11.12.2017) в двох примірниках.

  Заповніть їх. Проставте підпису та печатки. (Номер договору вказувати не потрібно. Він буде вписаний Туроператором).

  Обидва примірники Договору відправте в офіс ТОВ «Пегас Туристік» за адресою: вул. Харківське шосе, 201-203, літера 2А, 14-й поверх,
  м Київ, 02121

  Додаток №1 (ред. Від 13.03.2020) Додаток №1 не потрібно роздруковувати та направляти туроператору. Таблиці Додатка можна копіювати і використовувати в договорі з туристом.

  • Туроператору необхідно направити поштою за вказаною адресою:
   • Оригінал договору;
   • Копію, що підтверджує фінансове забезпечення відповідальності Турагента перед туристами
    (фінансова гарантія банку або страхової компанії).
   • Свідоцтво про реєстрацію (виписка з єдиного реєстру)
  • Необхідно надати підтвердження фінансового забезпечення відповідальності (гарантія банку або іншої кредитної установи) та свідоцтво про реєстрацію (виписка з єдиного реєстру): скан (за адресою accounting@pegast.com.ua )
   або факс +38044 300-1-444).

   Просимо Вас відповідально підійти до питання зберігання логіна і пароля і не допускати розголошення цієї інформації третім особам. Відповідальність за дії в системі он-лайн бронювання Туроператора, вироблені з використанням логіна і пароля, несе те юридична або фізична особа, якій вони привласнені.

  Просимо Вас відповідально підійти до питання зберігання логіна і пароля і не допускати розголошення цієї інформації третім особам. Відповідальність за дії в системі он-лайн бронювання Туроператора, вироблені з використанням логіна і пароля, несе те юридична або фізична особа, якій вони привласнені.

  УМОВИ СПІВПРАЦІ

  ціни

  Всі ціни в Пошуку туру дійсні тільки для громадян України, Росії та Білорусії.

  Звертаємо Вашу увагу, що наші спецпропозиції (SPO) виходять на певні дати вильотів і певні готелю. Якщо ціни на ті ж готелі і ті ж дати вильотів є в попередніх SPO, бронювання відбувається за останнім чинного SPO незалежно від того, підвищується в ньому ціна або знижується. Перебронювання раніше поданих заявок по новому SPO неможлива, тому що ми бронюємо готелі в режимі on-line і розрахунки з ними проводимо за цінами, що діють на момент бронювання.

  Особи старше 59 років доплачують за страховку за індивідуальним тарифом.

  Для розрахунку вартості нестандартних турів скористайтеся, будь ласка Розрахунком нестандартного туру .

  Для уточнення вартості на групи просимо заповнювати Форму запиту для групи .

  У зв'язку з постійним подорожчанням вартості авіаційного палива і введенням авіакомпаніями додаткових паливних зборів, змушені нагадати Вам про наше право збільшити вартість турпродукту, і Вашої обов'язку здійснити в цьому випадку доплату за паливо пропорційно вищевказаною збільшення, в тому числі, по раніше підтвердженим, як не оплаченими , так і оплаченим, заявками.

  Знижки та бонуси

  Знижки та бонуси туроператора надаються за реалізацію агентом турпакетів за всіма напрямками та програмами, пропонованими до продажу.

  бронювання туру

  Для Вашої зручності та оперативності на нашому сайті працює модуль он-лайн бронювання. Слід заздалегідь ознайомитися з Інструкцією по роботі в новій системі онлайн-бронювання .

  Для бронювання туру по факсу (044) 300-1-444 або по e-mail: ( sales@pegast.com.ua ) ми рекомендуємо використовувати спеціально розроблений нами бланк заявки в Word або Excel .

  Детальний опис наших напрямків, готелів, екскурсій, умов перельотів, зупинок продажів в готелях, наявність місць на рейсах, інформацію про доплати та ін. Інформацію Ви можете знайти на нашому сайті в розділах верхнього меню для кожної країни.

  підтвердження

  Підтвердження бронювання надсилаються протягом 24-48 годин по електронній пошті із зазначенням заброньованих послуг, інформації про авіаперельоті і вартості замовлення.

  Переконливо просимо уважно перевірити лист підтвердження за всіма складовими туру: ПІБ і паспортні дані туристів, готелі, терміни поїздки, тип розміщення і харчування, а також номери рейсу (За внесення будь-яких змін в підтверджену заявку з ініціативи Замовника, останній зобов'язаний сплатити додаткову вартість в розмірі 20 у.о. (в гривнях за комерційним курсом) за кожну зміну. ​​Дана умова не поширюється на бронювання будь-яких додаткових послуг та редагування прізвищ і номерів паспортів в on-line. Звертаємо Вашу увагу, що заміна прізвищ туристів в підтвердженої заявці проводиться ТІЛЬКИ шляхом перебронювання по факсу або по e-mail, але розглядається готелем як нова бронь).

  оплата туру

  Оплата приймається в гривнях за комерційним курсом на день виставлення рахунку.

  Оплата можлива за безготівковим розрахунком, через термінали самообслуговування або готівковим платежем у відділеннях банків. Детальніше см.раздел Оплата турів .

  Видача документів

  У розділі Видача документів можна ознайомитися з правилами видачі документів по турам.

  Увага! Номер рейсу і час вильоту можуть бути змінені! Прохання уточнювати розклад за 1 день до вильоту.

  Просимо уважно ознайомитися з Складом турпакета , Правилами авіаперевезень , Правилами виїзду з дітьми , Пам'яткою по малярії , Пам'яткою щодо грипу A / H1N1 , Пам'яткою щодо грипу A / H5N1 і інформувати про це Ваших туристів.

  Всі клієнти «Pegas Touristik» застраховані на час подорожі. Див. Докладніше про медичне і юридичне страхування. Зверніть увагу, що особи, вік яких перевищує 59 років, оплачують медичну страховку додатково.

  Новини

  Новини про всі зміни в послугах готелів, авіаперевізників і т.п. дивіться на сайті в розділі «Оперативна інформація».

  Інформацію про новини компанії і зміни умов співпраці можна знайти в розділі «Новини».

  Корпоративне (mice) і vip обслуговування

  Ми раді запропонувати своїм сьогоденням і майбутнім партнерам повний спектр послуг з організації виїзних ділових і корпоративних заходів різних напрямків, групових турів, тренувальних зборів для спортивних команд і клубів на кращих курортах Туреччини та Єгипту. Детальніше

  Для Ваших особливо вимогливих клієнтів ми пропонуємо VIP обслуговування по всіх наших напрямах.

  Навчання, семінари, інфотур

  Для навчання співпрацюють з нами турагентств ми проводимо Семінари по різних країнах. Семінари проводять провідні співробітники за напрямками компанії.

  Для більш детального знайомства з країною ми запрошуємо менеджерів туристичних агентств в інфотур.

  Розсилка

  Для підписки на розсилку наших новин і спецпропозицій необхідно заповнити он-лайн форму .

 • Контакти
 • Адреси, телефони відділів, графік роботи офісів і багато іншої корисної інформації про компанію можна знайти в розділі Контакти .

  Відгуки про роботу нашої компанії

  У розділі Зворотній зв'язок Ви можете залишити Ваші зауваження, побажання та пропозиції по роботі з нами, а також відгук Ваших туристів про відпочинок з нашою компанією.

  Ми вдячні Вам за Ваш вибір і сподіваємося на довгу та плідну співпрацю!

  З повагою,

  "Pegas Touristik