Контакти для екстреного зв'язку (Тільки viber, telegram, whats up!)
Київ: +38 050 353 00 09, Львів: +38 096 391 39 41, Харків: +38 050 381 76 74, Одеса: +38 050 355 72 85, Франчайзингові агентства +380 (99) 338 58 61

Корпоративний туризм

Шановні колеги!

Ми раді запропонувати своїм сьогоднішнім і майбутнім партнерам повний спектр послуг з організації виїзних ділових і корпоративних заходів різних напрямків, групових турів, тренувальних зборів для спортивних команд і клубів на кращих курортах Туреччини та Єгипту.

Корпоративний Туризм

До Ваших послуг готелі всіх категорій, конференц-зали з усім необхідним обладнанням, а також організація розважальних програм і гала-вечерь.

"Груповими" вважаються заявки:

  • містять більше 20 осіб, які прямують в однакові дати, в один і той же готель;
  • містять бронювання додаткових послуг (конференц-сервіс, гала-вечері, тім білдінги і ін.).

Ціни за запитами для груп надаються НЕТТО.

Щоб отримати цінову пропозицію, Вам необхідно відправити попередню заявку на електронну адресу mice@pegast.com.ua. У заявці повинна бути вказана вся інформація, необхідна для надання цінової пропозиції:

  • профіль групи замовника,
  • мета поїздки групи,
  • дати туру,
  • кількість осіб і номерів,
  • додаткові послуги (конференц-сервіс, гала-вечері, екскурсії тощо.),
  • бюджет поїздки на людину.

Цінова пропозиція із зазначенням вартості, складу і умов туру буде відправлена Вам протягом 1-3 днів після отримання заявки на розрахунок групи. У разі надходження складних запитів термін надання пропозиції обговорюється додатково.

Після письмової згоди з умовами цінової пропозиції Вам буде відправлений договір і додаток до нього, в яких вказані терміни оплати і штрафні санкції. Вам необхідно ознайомитися, підписати і передати договір менеджеру корпоративного відділу протягом 2-х робочих днів.

Просимо Вас не бронювати on-line заявки на 20-30 чоловік, а відправляти в корпоративний відділ компанії. У цьому випадку комісія за on-line бронювання зберігається.