COVID-19. Актуальна інформація для подорожуючихДетальніше

Про нас

Шановні панове!

У 2019 компанія «Пегас Туристик» відзначила п'ятнадцятиріччя своєї діяльності на українському ринку. Девіз: «Гість - перш за все» - залишається незмінним з дня відкриття компанії. Стрімко розвиваючись на туристичному ринку України, "Pegas Touristik" відкрив власні офіси в Харкові, Одесі та Львові.

Своїми успіхами та досягненнями ми зобов'язані перш за все нашим партнерам, колегам, туристам і просто друзям. «Пегас Туристик», будучи одним з визнаних лідерів українського ринку подорожей і туризму, пропонує відпочинок в найкрасивіших місцях Болгарії, Туреччини, Єгипту, Тунісу, Греції, Індії, Таїланду, Індонезії, Китаю, Андорри, Домінікани, Кіпру, Іспанії, Куби, Кенії, ОАЕ, В'єтнаму і Мексики. Постійно зростаюча кількість відпочиваючих через нашу компанію є підтвердженням високоякісного обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми постаралися підібрати популярні готелі, які користуються в українських туристів високим попитом по всіх цінових категорій, забезпечили надійні та якісні авіаперевезення відомими українськими авіакомпаніями, конкурентні ціни.

Все більше українців віддають перевагу відправлятися в далекі країни, що стає більш схожим на стиль життя, ніж на розкіш. Високий рівень обслуговування і гарантований сервіс дають можливість без турбот відпочити під ласкавими променями сонця, ще недавно здавалися далекими континентів.

Сподіваємося, що все більша кількість туристів довірить нам організацію свого відпочинку, а ми в свою чергу докладемо всіх зусиль для того, щоб виправдати всі очікування.

Наша команда зробить все можливе для того, щоб робота з нами стала для Вас зручною і приємною.

ТОВ «Пегас Туристик». Україна, 02121, г. Киев, ул. Харківське шосе, 201-203 літера2А, 14-й поверх.

Ліцензія на здійснення туроператорської діяльності від 19.10.2012 р, серія AE, №185517

Финансовая гарантия на сумму эквивалентную 20 000 евро по договору №452 от 12.10.2020 с ПАО «Кредит Европа Банк»
до 22.10.2025 г., МФО 380366, ЕДРПОУ 34576883, г. Киев, ул. Мечникова, 2.

Свідоцтво про ДОС реєстрації

Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ

Сертифікат на право продажу авіаційних перевезень