Контакти для екстреного зв'язку (Тільки viber, telegram, whats up!)
Київ: +38 050 353 00 09, Львів: +38 096 391 39 41, Харків: +38 050 381 76 74, Одеса: +38 050 355 72 85, Франчайзингові агентства +380 (99) 338 58 61

Реєстрація в системі он-лайн бронювання

Шановні колеги!

Для початку роботи з нашою компанією, просимо Вас заповнити заявку на реєстрацію в системі он-лайн бронювання.

Крім того, необхідно надати підтвердження фінансового забезпечення відповідальності (гарантія банку або іншої кредитної установи): скан (за адресою accounting@pegast.com.ua ).

Після отримання нами Ваших даних, на зазначені Вами в заявці адреси, в першу чергу на адресу електронної пошти буде надіслано логін і пароль для ідентифікації Вас в системі он-лайн бронювання. Для цього Вам необхідно перейти в розділ "Для агентств - Співпраця". Просимо відповідально підійти до питання їх зберігання і та не допускати розголошення цієї інформації третім особам.

Перед збереженням заявки в системі бронювання в вікні браузера Ви побачите повідомлення про те, що бронюючи заявку Ви приймаєте умови "Договору на посередницьку діяльність з реалізації турпродукту ТОВ" Пегас Туристік "і укладаєте його шляхом приєднання. При згоді з умовами договору заявка зберігається в системі.


Заявка на реєстрацію в системі он-лайн бронювання

Заборонено заповнення анкети лише великими літерами (якщо це не абревіатура назва агенції). У разі наявності в анкеті полів, заповнених таким чином - заявка у роботу не береться.

Для юридичних осіб України

(Заповнюється українською мовою.):

ФАКТИЧНА АДРЕСА:

ЮРИДИЧНА АДРЕСА

Для нерезидентів:

У разі, якщо з яких-небудь причин у Вас немає змоги оформити заявку на реєстрацію на сайті, просимо вислати всю інформацію по електронній пошті на адресу marketing@pegast.com.ua або на факс +38 (044) 300-1-444.

З повагою,

"Pegas Touristik"