Пам'ятка для туристів (COVID-19) Детальніше

Новини та акції

08.09.2020

Аналіз на Covid-19 для вильоту в Єгипет. (оновлено 08.09.2020.)

Всім туристам, які прибувають на територію Єгипту з 01.09.2020, необхідно мати при собі висновок про проходження аналізу методом ПЛР на Covid-19 з негативним результатом. Аналіз повинен бути проведений не раніше 72 годин до прибуття в Єгипет. Діти до 5 років включно (на дату заїзду) звільнені від необхідності здавати вказаний аналіз.

Клієнти, у яких не буде такого документа, не будуть допущені до реєстрації на рейси в Єгипет.

Здати аналіз можна в будь-який авторизованої Міністерством охорони здоров'я лабораторії України.

Результат аналізу (в паперовому або електронному вигляді) повинен бути оформлений англійською або арабською мовою з печаткою лабораторії, не повинен містити виправлень, доповнень або подряпин. При цьому обов'язково необхідна і роздрукована на папері копія, яка буде залишатися у представників карантинної служби Єгипту.

Рекомендуємо мати при собі 2 роздруковані копії (1 з яких залишається у туриста на руках).

З 01.09.2020 в аеропортах Єгипту з'явиться можливість пройти ПЛР тест для тих, хто не встиг пройти його до вильоту. Вартість - 30 доларів.

У разі негативного аналізу на коронавірус, турист продовжує свій відпочинок без будь-яких обмежень.

В разі позитивного аналізу на коронавірус, в залежності від стану туриста та рекомендації лікаря, туриста госпіталізують до лікарні або ізолюють у карантинних номерах готелю. Після закінчення лікування/ізоляції турист знову здає аналіз. Якщо аналіз підтвердить відсутність коронавірусу, турист може повертатися до України. Якщо аналіз виявиться знову позитивним, то турист продовжить лікування/ізоляцію до повного одужання. Турист може буде допущений до реєстрації на рейс в Україну лише при наявності на руках негативного результату ПЛР аналізу.

У разі, якщо в наслідок лікування/ізоляції, турист пропустить свій рейс, новий квиток на рейс до України турист придбаває за свій рахунок.

«Пегас Туристик» наполегливо рекомендує всім туристам здавати аналіз в Україні.

«Пегас Туристік» бере на себе частину витрат на проходження аналізу клієнтами. Для всіх заявок * з 17:00 26.08.2020 на вильоти в Єгипет з 01.09.2020 за заявою платника після повернення туристів буде проводитися повернення в розмірі 800 грн на людину **.

* Тільки для повних пакетних турів з вильотом з України. Чи не поширюється на GDS-тури, індивідуальні тури, Майсам групи, тільки авіаквитки, тільки проживання .

** У разі скасування вимог Єгипту обов'язкових тестів, повернення проводитися не буде .

Детальніше про нові вимоги Єгипту см. тут .