Пам'ятка для туристів (COVID-19) Детальніше

Додаткові послуги

Шановні панове!

Компанія "PEGAS Touristik" рада запропонувати Вам набір послуг для найвимогливіших клієнтів - VIP-обслуговування. Тепер Ви можете відчути максимум комфорту під час відпочинку в Андоррі, Греції, Домінікані, Єгипті, Індії, Індонезії, Іспанії, Італії, Кіпрі, Китаї, Таїланді, Тунісі та Туреччини. Ми пропонуємо Вам не тільки проживання в готелях найвищого класу і "Fast track" в аеропорту, але і індивідуальний трансфер на Ваш вибір по прильоту і при вильоті, а також протягом всього відпочинку, індивідуальні екскурсії тільки для Вас, гід, який буде супроводжувати вас, фрукти, квіти, шампанське. Сподіваємося, що все це зробить Ваш відпочинок особливим і неповторним, комфортним і незабутнім!

Як забронювати додаткові послуги?

Деякі послуги Ви можете замовити самостійно на сторінці бронювання турів. Для цього:

  1. На нашому сайті зайдіть в розділ Бронювання> Пошук туру.
  2. Підібравши і забронювавши тур, перейдіть в розділ «Додаткові послуги» і виберіть послугу зі списку
Увага!!!!
  1. Груповий трансфер може бути заброньовано тільки в разі придбання у компанії «Пегас Туристік» повного туристичного пакету.
  2. Індивідуальні та ВІП трансфери можуть бути надані тільки в разі бронювання готелю у компанії «Пегас Туристік».
  3. У разі, якщо туристи прилітають рейсами інших авіакомпаній, то індивідуальний чи ВІП трансфер може бути надано, тільки якщо в бронюванні вказані номер рейсу, дата прильоту / вильоту, час прильоту / вильоту і місто прильоту / вильоту. (В даному випадку груповий трансфер не може бути надано).
Fast track

Послуга фаст трек є особливе обслуговування на індивідуальній основі. Завдяки цій послузі турист пройде всі формальності в аеропорту за мінімальний час і з максимальним комфортом, минаючи довгі черги. Дана послуга покликана економити час туриста, що особливо важливо при діловій поїздці.

Замовивши цю послугу по прибуттю в аеропорт можна відпочити в затишній лаундж зоні і пройти паспортний контроль всього за кілька хвилин.


VIP трансфер

Це індивідуальний трансфер, здійснюваний на автомобілях престижних марок за маршрутом аеропорт - готель, готель - аеропорт. Марку автомобіля клієнт може вибрати самостійно. Всі автомобілі відповідають світовим стандартам якості і безпеки. Водій чекає туристів у самого входу в аеропорт, допомагає упакувати багаж і відвезе Вас за встановленим маршрутом.

Також наші клієнти мають можливість замовити індивідуальний трансфер. З максимальним комфортом та мінімальними затратами часу можна дістатися до свого готелю на автомобілі класу «люкс» з професійним водієм.


індивідуальний гід

По прильоту в країну в аеропорту туриста зустріне індивідуальний гід, проводить до особистого автомобіля і повідомить всю необхідну інформацію по туру. Індивідуальний гід розповідає загальну інформацію про країну, радить вибрати ті чи інші екскурсії в залежності від уподобань туристів, бронює екскурсійні програми і супроводжує туриста протягом всього відпочинку.

В обов'язки гіда входить супровід туристів по країні під час відпочинку. Гід надасть інформацію по країні, розповість про всі екскурсіях і допоможе вибрати з усіх найцікавіші.


Оренда яхт

Для любителів водних пригод організовуються прогулянки на яхтах. Всі яхти обладнані сучасним спорядженням, капітани і команда - професіонали у своїй справі. На яхті можна зробити невелику подорож в 1-2 дня, перетинаючи кордону різних країн, або просто на кілька годин відправитися на пікнік, купаючись в променях теплого сонця.

Кожна яхта обладнана всім необхідним для того щоб відчувати максимально вільно і комфортно.


VIP зали в аеропортах

Послуги, пропоновані в VIP залах в аеропортах, досить різноманітні. Індивідуальна парковка; допомога при доставці багажу; окремий, затишний і просторий зал очікування з м'якими кріслами; послуги бару і ресторану; безкоштовний wi-fi і багато іншого.

Скрасити час очікування і провести час з максимальним комфортом і користю Ви зможете скориставшись послугами VIP залів в аеропортах.

Андорра В'єтнам Греція Домінікана Єгипет
Індія Індонезія Йорданія Іспанія Кенія
Кіпр Китай Куба Мальдіви Марокко
Мексика ОАЕ Таїланд Туніс Туреччина

Справжні пропозиції розраховані виключно на професійних учасників туристичного ринку (турагентства), і не носять ні рекламного характеру, ні характеру публічної оферти.

Приємного Вам відпочинку і маси хороших вражень!

З повагою, PEGAS Touristik.