COVID-19. Актуальна інформація для подорожуючихДетальніше

Віза в Туніс

Для громадян України, які оформили тур до Тунісу через турагентство і прибувають в країну прямим рейсом, на термін до 30 днів, віза не потрібна. В'їзний штамп ставлять після прибуття в аеропорту. Після прибуття необхідно пред'явити закордонний паспорт (термін дії закордонного паспорта повинен бути не менше 6 місяців з моменту закінчення туру), туристичний ваучер, зворотні квитки. Для перебування в країні на триваліший термін та при самостійній організації подорожі необхідно отримати візу в посольстві Тунісу. Посольство Тунісу в Україні відсутнє, тому, щоб оформити візи, потрібно звертатися до Посольства Тунісу у Варшаві.

Для перетину туніського кордону необхідно надати негативний ПЛР-тест (із обов’язковим QR-кодом на бланку), здійснений не раніше, ніж за 48 годин до посадки на літак, для усіх подорожуючих, включаючи вакцинованих та тих, хто мають імунітет до коронавірусу після перенесеного захворювання.

Особи, які прибувають до Тунісу, зобов’язуються проходити обов’язкову обсервацію за місцем свого проживання/перебування протягом 7 днів. Після прибуття до Тунісу також необхідно здійснити експрес-тест. У випадку, якщо зазначений тест буде позитивний, особа транспортується до спеціалізованого центру. Проходження самоізоляції не вимагається від громадян України, які прибули до Тунісу з туристичною метою і якщо експрес-тест буде негативним.

Туристи повинні залишатися у складі туристичних груп (cohorting), використовувати туристичний транспорт для пересування, а також дотримуватися санітарного протоколу по боротьбі з COVID-19, затвердженого Міністерством охорони здоров’я Туніської Республіки.

ВАЖЛИВО! Перед вильотом до Тунісу потрібно зареєструватися на сайті https://app.e7mi.tn.