Пам'ятка для туристів (COVID-19) Детальніше

Юридична допомога

ПРАВИЛА НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ЮРИДИЧНОЇ ПІДТРИМКИ

Шановні пані та панове!

При дотриманні положень даних правил Ви маєте право на безкоштовну правову допомогу в період подорожі в рамках стандартного страхового поліса "Pegas Touristik" від страхової компанії "Європейське туристичне страхування". Для організації правової допомоги Вам необхідно зв'язатися з представником по телефону гарячої лінії захисту туристів в Єгипті або Туреччині:

Цілодобові номери телефонів:

Єгипет:

+20 10 600-406-10, +20 11 118-623-33, +20 10 910-001-48

Туреччина:

+90 242 324-25-90

1. Цю можливість є фактично відбулася, раптове, непередбачене і ненавмисне подія, в результаті якого Туристу необхідна термінова правова (юридична) допомога в результаті його залучення в судове та позасудове (адміністративне) розгляд внаслідок:

-прічіненія шкоди здоров'ю, майну, майновим інтересам Туриста третіми особами;

-прічіненія шкоди життю, здоров'ю або майну третіх осіб, що призвели до виникнення відповідальності Туриста.

2. Способи надання правової (юридичної) допомоги:

- консультації, поради, висновки з правових (юридичних) питань, довідки по законодавству країни тимчасового перебування. Консультації надаються по телефону, електронній пошті, усно і письмово в офісі адвоката. Для отримання консультацій виїзд адвоката не здійснюється.

- виїзд адвоката і перекладача здійснюється у випадках, коли Турист проходить в якості позивача / відповідача, підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого.

3. Правова (юридична) допомога не надається з питань, пов'язаних із захистом споживчих прав Туриста.

4. Турист самостійно сплачує судові і позасудові витрати, такі як оплата послуг нотаріуса, сплата державного мита та інших обов'язкових зборів, сплата штрафів, присуджених (накладених уповноваженим органом) грошових стягнень.

5. У разі затримання (арешту) Туриста в рамках порушеної кримінальної справи термін дії безкоштовної правової допомоги продовжується до моменту передачі справи до суду для розгляду по суті, а в разі визнання Туриста потерпілим по кримінальній справі - до моменту закінчення терміну попереднього розслідування, встановленого законодавством країни тимчасового перебування. Участь адвоката в суді 1, 2, 3 інстанції при розгляді справи по суті здійснюється з 50% знижкою від середньої ціни вартості послуг адвоката в країні перебування туриста.

6. При настанні ситуації, в якій Туристу потрібно правова (юридична) допомога, необхідно негайно, протягом не більше 24 годин з моменту пред'явлення обвинувачення, претензії і т.д., зв'язатися за номером телефону, вказаним в правилах, з цілодобовим call- центром і виконувати всі вказівки координатора. Необхідно точно дотримуватися всіх рекомендацій прибули від представника Міжнародної колегії адвокатів «Ліга захисту» осіб, які надають правову (юридичну) допомогу, в разі необхідності видати цим особам (особі) довіреність.