Пам'ятка для туристів (COVID-19) Детальніше

Страхування

COVID-19

Шановні клієнти та партнери!

C метою захисту інтересів громадян України, які планують туристичні поїздки за кордон України, в умови страхування були внесені зміни, а саме:

В частині страхування медичних витрат та від нещасного випадку
 • До переліку ризиків стандартної програми страхування «А» (незалежно від суми покриття 15000 EUR / USD або 30000 EUR / USD) включений ризик «відшкодування медичних витрат на діагностування, амбулаторне та стаціонарне лікування Застрахованої особи на COVID-19 », при цьому відшкодування витрат здійснюється в межах страхової суми за полісом.
 • До переліку ризиків розширеної програми страхування «В» включений ризик «Оплата витрат на продовження амбулаторного лікування Застрахованої особи хворого на СOVID-19 терміном до 15 діб після закінчення терміну дії Договору страхування».
 • До переліку ризиків розширеної програми страхування «В» включений ризик «Оплата транспортування Застрахованої особи економічним класом після амбулаторного лікування на СOVID-19 або стаціонарного лікування на СOVID-19 після закінчення терміну дії договору страхування в межах 250 EUR / USD.
 • До переліку ризиків розширеної програми страхування «В» включений ризик «Оплата витрат на перебування Застрахованої особи за кордоном після закінчення терміну дії договору, якщо його повернення в країну постійного проживання неможливо відразу після виписки з лікарні (оплата витрат здійснюється за не більше 5 діб перебування, проте в межах перших 15 днів після закінчення терміну дії Договору).
Звертаємо Вашу увагу:
 • Витрати на проживання та харчування Застрахованої особи під час самоізоляції, карантину або обсервації за кордоном без встановлення діагнозу СOVID-19 або при амбулаторному лікуванні на СOVID-19 умовами страхування не покриваються .
 • Витрати на повернення Застрахованої особи з країни подорожі до місця постійного перебування (проживання) після закінчення самоізоляції, карантину або обсервації без підтвердження діагнозу COVID-19 умовами страхування не покриваються .
В частині страхування фінансових ризиків
 • Договір страхування за умовами «Скасування / переривання поїздки» може бути укладений не менше ніж за 2 дні до початку подорожі.
 • У перелік випадків, які можуть бути причинами відмови від подорожі або переривання подорожі, включений ризик «Лабораторно підтверджений захворювання Застрахованої особи COVID-19».
 • Обсервація, самоізоляція Застрахованої особи, як до так і після початку подорожі, через контакт з хворим на COVID-19, без встановлення Застрахованій особі діагнозу COVID-19, не будуть визнані страховими випадками, а навпаки додані в виключення з них.
 • Переривання подорожі внаслідок відмови Застрахованій особі у в'їзді в країну призначення буде визнаватися страховим випадком за умови, якщо така відмова мотивована підозрою органів влади країни подорожі на незаконній трудовій міграції Застрахованої особи або підозрою наявності у застрахованої особи захворювання COVID-19, якщо цей діагноз буде лабораторно підтверджено висновком ПЛР-тесту в Україні, який в свою чергу повинен бути пройдений не пізніше 3 (трьох) днів після повернення в місце постійного перебування (проживання).

Починаючи з 19.06.2020 в усіх нових замовленнях за напрямками Туреччина, Єгипет і Туніс буде по-замовчуванням включений страховий поліс зі збільшеними покриттями:

 • 30,000 EUR / USD за медичними видатками.
 • 1,000 EUR / USD у разі нещасного випадку.

Як і раніше, стандартний страховий поліс (незалежно від суми покриття 15000 EUR / USD або 30000 EUR / USD) включає в себе покриття ризиків пов'язаних з лікуванням коронавируса (COVID-19).

Звертаємо Вашу увагу, що починаючи з 19.06.2020г, на додаток до стандартного страхового полісу при бронюванні заявки буде по-замовчуванню додаватися послуга страхування ризику скасування поїздки (в т.ч. і через захворювання коронавірусів).

 • Вартість - еквівалент 7 EUR / USD (в залежності напрямки) на чол. нетто.
 • Покриття - 2,000 EUR / USD на особу.
 • Франшиза - 20% від суми збитку .

Дана страховка необов'язкова і від неї можна відмовитися в момент бронювання туру. Тим не менш, ми настійно рекомендуємо пропонувати клієнтам застрахувати такий ризик.

Шановні колеги!

Під час відпочинку туристи застраховані в страховій компанії ERV (ПрАТ «Європейське туристичне страхування»).

Обслуговування туристів в країні тимчасового перебування здійснюють партнери страховика - міжнародні сервісні компанії - "LDM Liga of Defence - Medical Assistance Limited" та "EuroAlarm Assistance".

Увага! Для отримання безкоштовної медичної допомоги необхідно звернутися за телефонами вказаними в полісі. При зверненні до медустанов без направлення від страхової компанії турист оплачує послуги самостійно.

Pegas Touristik пропонує на вибір дві програми страхування Стандартну (STANDARD) і Розширену (EXTENDED) . З умовами та тарифами за страховими програмами можна ознайомитися нижче спадному меню. Для Стандартної і розширеної програми страхування також застосовуються надбавки за вік і Активний відпочинок .

ВИДИ СТРАХУВАННЯ І ТЕРМІНИ

Страховий поліс ERV включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей. Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування :

Страхування медичних витрат

Страхування медичних витрат - дозволить отримати медичну допомогу за кордоном, в разі раптового захворювання або нещасного випадку. При оформленні страхового поліса, зверніть увагу на розмір страхової суми. Якщо планується проведення активного відпочинку, наприклад, катання на водних лижах, займатися дайвінгом, прийняття участь в аматорських спортивних змаганнях, катання на тварин або заняття іншими видами активності з підвищеним ризиком, це обов'язково має бути враховано в страховому полісі. В такому випадку в Стандартному пакеті страхування повинна бути застосована надбавка (див. В розділі "Активний відпочинок" ). Зверніть увагу, що ймовірність настання раптових проблем зі здоров'ям під час подорожей завжди вище для літніх людей, тому при страхуванні туристіввід 60 років і вище до пакету страхування повинна бути застосована надбавка . (див. в розділі "Вікові надбавки" і "Активний відпочинок" )

Страхування від нещасних випадків

Страхування від нещасних випадків - дозволить отримати грошову виплату, якщо в результаті нещасного випадку, який стався під час подорожі, наступила тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть. Зверніть увагу, розмір виплати визначається в% від страхової суми, тому, чим вище страхова сума, тим більшу грошову виплату Ви зможете отримати.

Страхування цивільної відповідальності

Страхування цивільної відповідальності - передбачає цивілізоване вирішення конфліктних ситуацій в суді, юридичну допомогу та відшкодування шкоди в разі, якщо Ви по необережності заподіяли шкоду майну або здоров'ю третіх осіб. Так, при заняттях активним відпочинком, наприклад, катанні на лижах, велика ймовірність потрапити в ситуацію (зіткнення, падіння), яка спричинить травми або псування майна третіх осіб, в.т.ч. орендованого спортивного інвентарю. Пред'явлення фінансової претензії в цих випадках - звичайна практика, особливо в країнах Західної Європи. Дане страхове покриття дозволить Вам отримати юридично-правову допомогу для захисту своїх інтересів за кордоном.

Страхування багажу

Страхування багажу - забезпечить Вам компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності в разі тривалої затримки багажу, компенсацію шкоди, заподіяної багажу, внаслідок псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкову перевезення в іншу країну, а також в результаті багатьох інших причин.

Страхування від невиїзду (скасування поїздки)
свернуть Детальніше

Страхование от невыезда (отмены поездки) - страхование финансовых рисков, связанных с отказом от поездки или прерыванием туристической поездки позволит Вам избежать финансовых потерь, в случае невозможности отправиться в поездку или досрочного прерывания туристической поездки. Причины отмены поездки могут быть самые разные, например, отказ консульских служб во въездной визе, несчастные случаи, внезапное заболевание, проблемы с имуществом и прочее. По страхованию отмены поездки (страхование финансовых рисков) предлагается две программы: - программа "А" - Визовый риск - страхование отмены поездки в связи с отказом консульских служб во въездной визе или выходом визы в иные сроки; - программа "В" - Полное страхование финансовых рисков - страхование отмены поездки в связи с отказом консульских служб во въездной визе или выходом визы в иные сроки, а так же другие случаи связанные с внезапнам заболеванием, проблемы с имуществом, вызов в суд и прочее.

Основні терміни

Консультаційно-юридична підтримка

Консультаційно-юридична підтримка включає в себе консультації по телефону щодо заходів, які застосовуються у випадках, які мають ознаки страхових, консультації щодо документів, необхідних для подачі в страхову компанію для отримання страхової виплати, консультації за програмами страхування, а також щодо дій Застрахованої особи.

франшиза

Франшиза - це частина збитків, яка оплачується самостійно і не відшкодовується страховою компанією.

Активний відпочинок

Активним відпочинком вважається відпочинок з використанням механічних та інших засобів пересування і переміщення по суші, на воді, під водою і в повітрі (крім випадків, коли Страхувальник сплатив проїзд і є пасажиром пасажирського транспортного засобу), пересування на тварин, а також занять різноманітними видами боротьби , боксу, гірського, лижного, велосипедного, водного, пішохідного туризму, спелеотуризму та іншими аналогічними видами відпочинку.

вікові надбавки

Вікові надбавки застосовуються при страхуванні літніх туристів, так як ризики страхових випадків у літніх людей вище. Вікові надбавки є підвищувальні коефіцієнти, які залежать від віку застрахованого.

АНДОРРА

Страховий поліс ERV включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.
Страхові суми за всіма видами страхування пропонуються в валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються послуги страхування в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються послуги страхування в євро EUR. Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування :

Програми та види страхування СТАНДАРТНА
ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ

+ Активний відпочинок
(STANDARD, A) **
Розширена
ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ

(EXSTENDED)
сума франшиза сума франшиза
Медичні витрати 30000 EUR / USD 30 EUR / USD 50000 EUR / USD 30 EUR / USD
Нещасний випадок 3000 EUR / USD немає 3000 EUR / USD немає
Громадянська ответсвтенность 10000 EUR / USD немає 10000 EUR / USD 10%
багаж немає немає 500 EUR / USD 10%
Скасування поїздки *** опція опція 3000 EUR / USD 15%
вартість Включено у вартість туру 30 EUR / USD
** У стандартній страховці для зимової Андорри передбачено страхування по опції "Активний відпочинок" і "Громадянська відповідальність" *** Послуга "Скасування поїздки" є опціональною і в Стандартної програмою страхування не включена, але за бажанням може бути додана в заявку. Опис і умови послуги - в розділі "Скасування поїздки".
ГРУЗІЯ

Страховий поліс ERV включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.
Страхові суми за всіма видами страхування пропонуються в валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються послуги страхування в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються послуги страхування в євро EUR. Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування :

Програми та види страхування СТАНДАРТНА
ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ

(STANDARD)
СТАНДАРТНА
ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ

+ Активний відпочинок
(STANDARD, A) **
Розширена
ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ

(EXSTENDED)
сума франшиза сума франшиза сума франшиза
Медичні витрати 15000 EUR / USD 30 EUR / USD 30000 EUR / USD 30 EUR / USD 50000 EUR / USD 30 EUR / USD
Нещасний випадок 200 EUR / USD немає 3000 EUR / USD немає 3000 EUR / USD немає
Громадянська ответсвтенность немає немає 10000 EUR / USD немає 10000 EUR / USD 10%
багаж немає немає немає немає 500 EUR / USD 10%
Скасування поїздки *** опція опція опція опція 3000 EUR / USD 15%
вартість Включено у вартість туру Включено у вартість туру 30 EUR / USD
** У стандартній страховці для зимової Грузії передбачено страхування по опції "Активний відпочинок" і "Громадянська відповідальність" *** Послуга "Скасування поїздки" є опціональною і в Стандартноной програмою страхування не включена, але за бажанням може бути додана в заявку. Опис і умови послуги - в розділі "Скасування поїздки".
ЄГИПЕТ

Страховий поліс ERV включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.
Страхові суми за всіма видами страхування пропонуються в валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються послуги страхування в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються послуги страхування в євро EUR. Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування :

Програми / види страхування СТАНДАРТНА СТАНДАРТНА + невиїзд Розширена
сума франшиза сума франшиза сума франшиза
програма страхування А А B
Медичні витрати 30 000 EUR / USD 30 EUR / USD 30 000 EUR / USD 30 EUR / USD 50 000 EUR / USD 30 EUR / USD
Нещасний випадок 1 000 EUR / USD немає 1 000 EUR / USD немає 3 000 EUR / USD немає
Громадянська відповідальність немає немає немає немає 10 000 EUR / USD 10%
багаж немає немає немає немає 500 EUR / USD 10%
Скасування поїздки ** немає немає До 2 000 EUR / USD ** 20% від збитку ** 2 000 EUR / USD 20%
вартість Включено до вартості туру Додається при бронювання туру + 7 EUR / USD "невиїзд" (за кожного туриста) 30 EUR / USD (за кожного туриста)
* В страховці для Єгипту передбачено страхування туристів при катанні на квадроциклах. Програми страхування доступні в пошуку туру: - ЄТС 30000 € Стандарт + невиїзд 2000 € EG (UA) / 7 € - ЄТС 30000 € Стандарт EG (UA) - ЄТС 50000 € Розширена EG (UA) Умовне позначення в страховому полісі в графі «Додаткові умови страхування »- STANDARD + KW і EXTENDED + KW (KW - страхування при катанні на квадроциклах). ** Послуга "Скасування поїздки" є опціональною і в Стандартноной програмою страхування включена за замовчуванням за 7 EUR / USD (для кожного туриста), але за бажанням від неї можна відмовитися. Опис і умови послуги - в розділі "Скасування поїздки" .
АРХІВ (ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ)
СТАНДАРТНА ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ (актуально для всіх діючих заявок): Медичні витрати: 15000 EUR / USD (Франшиза 30 EUR / USD) Нещасний випадок: 200 EUR / USD Послуга в заявці "ERV 15000 EUR EGYPT STANDARD KW (Ukraine)" Послуга в заявці " ERV 15000 USD EGYPT STANDARD KW (Ukraine) "Настійно рекомендуємо пропонувати клієнтам страхування за новими умовами (див. вкладка" ЕГИПЕТ ")
ЙОРДАНІЯ

Страховий поліс ERV включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.
Страхові суми за всіма видами страхування пропонуються в валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються послуги страхування в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються послуги страхування в євро EUR. Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування :

Програми / види страхування СТАНДАРТНА СТАНДАРТНА + невиїзд Розширена
сума франшиза сума франшиза сума франшиза
програма страхування А А B
Медичні витрати 30 000 EUR / USD 30 EUR / USD 30 000 EUR / USD 30 EUR / USD 50 000 EUR / USD 30 EUR / USD
Нещасний випадок 1 000 EUR / USD немає 1 000 EUR / USD немає 3 000 EUR / USD немає
Громадянська відповідальність немає немає немає немає 10 000 EUR / USD 10%
багаж немає немає немає немає 500 EUR / USD 10%
Скасування поїздки ** немає немає До 2 000 EUR / USD ** 20% від збитку ** 2 000 EUR / USD 20%
вартість Включено до вартості туру Додається при бронювання туру + 7 EUR / USD "невиїзд" (за кожного туриста) 30 EUR / USD (за кожного туриста)
* В страховці для Йорданії передбачено страхування туристів при катанні на квадроциклах. Програми страхування доступні в пошуку туру: - ЄТС 30000 € Стандарт + невиїзд 2000 € JO (UA) / 7 € - ЄТС 30000 € Стандарт JO (UA) - ЄТС 50000 € Розширена JO (UA) Умовне позначення в страховому полісі в графі «Додаткові умови страхування »- STANDARD + KW і EXTENDED + KW (KW - страхування при катанні на квадроциклах). ** Послуга "Скасування поїздки" є опціональною і в Стандартноной програмою страхування включена за замовчуванням за 7 EUR / USD (для кожного туриста), але за бажанням від неї можна відмовитися. Опис і умови послуги - в розділі "Скасування поїздки" .
ТУНІС

Страховий поліс ERV включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.
Страхові суми за всіма видами страхування пропонуються в валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються послуги страхування в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються послуги страхування в євро EUR. Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування :

Програми / види страхування СТАНДАРТНА СТАНДАРТНА + невиїзд Розширена
сума франшиза сума франшиза сума франшиза
програма страхування А А B
Медичні витрати 30 000 EUR / USD 30 EUR / USD 30 000 EUR / USD 30 EUR / USD 50 000 EUR / USD 30 EUR / USD
Нещасний випадок 1 000 EUR / USD немає 1 000 EUR / USD немає 3 000 EUR / USD немає
Громадянська відповідальність немає немає немає немає 10 000 EUR / USD 10%
багаж немає немає немає немає 500 EUR / USD 10%
Скасування поїздки ** немає немає До 2 000 EUR / USD ** 20% від збитку ** 2 000 EUR / USD 20%
вартість Включено до вартості туру Додається при бронювання туру + 7 EUR / USD "невиїзд" (за кожного туриста) 30 EUR / USD (за кожного туриста)
* В страховці для Тунісу передбачено страхування туристів при катанні на квадроциклах. Програми страхування доступні в пошуку туру: - ЄТС 30000 € Стандарт + невиїзд 2000 € TN (UA) / 7 € - ЄТС 30000 € Стандарт TN (UA) - ЄТС 50000 € Розширена TN (UA) Умовне позначення в страховому полісі в графі «Додаткові умови страхування »- STANDARD + KW і EXTENDED + KW (KW - страхування при катанні на квадроциклах). ** Послуга "Скасування поїздки" є опціональною і в Стандартноной програмою страхування включена за замовчуванням за 7 EUR / USD (для кожного туриста), але за бажанням від неї можна відмовитися. Опис і умови послуги - в розділі "Скасування поїздки" .
АРХІВ (ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ)
СТАНДАРТНА ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ (актуально для всіх діючих заявок): Медичні витрати: 15000 EUR / USD (Франшиза 30 EUR / USD) Нещасний випадок: 200 EUR / USD Послуга в заявці "ERV 15000 EUR TUNISIA STANDARD KW (Ukraine)" Настійно рекомендуємо пропонувати клієнтам страхування за новими умовами (див. вкладка "ТУНІС")
ТУРЕЧЧИНА

Страховий поліс ERV включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.
Страхові суми за всіма видами страхування пропонуються в валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються послуги страхування в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються послуги страхування в євро EUR. Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування :

Програми / види страхування СТАНДАРТНА СТАНДАРТНА + невиїзд Розширена
сума франшиза сума франшиза сума франшиза
програма страхування А А B
Медичні витрати 30 000 EUR / USD 30 EUR / USD 30 000 EUR / USD 30 EUR / USD 50 000 EUR / USD 30 EUR / USD
Нещасний випадок 1 000 EUR / USD немає 1 000 EUR / USD немає 3 000 EUR / USD немає
Громадянська відповідальність немає немає немає немає 10 000 EUR / USD 10%
багаж немає немає немає немає 500 EUR / USD 10%
Скасування поїздки ** немає немає До 2 000 EUR / USD ** 20% від збитку ** 2 000 EUR / USD 20%
вартість Включено до вартості туру Додається при бронювання туру + 7 EUR / USD "невиїзд" (за кожного туриста) 30 EUR / USD (за кожного туриста)
* В страховці для Туреччини передбачено страхування туристів при катанні на квадроциклах. Програми страхування доступні в пошуку туру: - ЄТС 30000 € Стандарт + невиїзд 2000 € TR (UA) / 7 € - ЄТС 30000 € Стандарт TR (UA) - ЄТС 50000 € Розширена TR (UA) Умовне позначення в страховому полісі в графі «Додаткові умови страхування »- STANDARD + KW і EXTENDED + KW (KW - страхування при катанні на квадроциклах). ** Послуга "Скасування поїздки" є опціональною і в Стандартноной програмою страхування включена за замовчуванням за 7 EUR / USD (для кожного туриста), але за бажанням від неї можна відмовитися. Опис і умови послуги - в розділі "Скасування поїздки" .
АРХІВ (ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ)
СТАНДАРТНА ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ (актуально для всіх діючих заявок): Медичні витрати: 15000 EUR / USD (Франшиза 30 EUR / USD) Нещасний випадок: 200 EUR / USD Послуга в заявці "ERV 15000 EUR TURKEY STANDARD KW (Ukraine)" Настійно рекомендуємо пропонувати клієнтам страхування за новими умовами (див. вкладка "ТУРЕЧЧИНА")
ОАЕ

Страховий поліс ERV включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.
Страхові суми за всіма видами страхування пропонуються в валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються послуги страхування в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються послуги страхування в євро EUR. Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування :

Програми та види страхування СТАНДАРТНА
ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ

(STANDARD)
Розширена
ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ

(EXSTENDED)
сума франшиза сума франшиза
Медичні витрати 30000 EUR / USD 30 EUR / USD 50000 EUR / USD 30 EUR / USD
Нещасний випадок 1000 EUR / USD немає 3000 EUR / USD немає
Громадянська ответсвтенность немає немає 10000 EUR / USD 10%
багаж немає немає 500 EUR / USD 10%
Скасування поїздки *** опція опція 3000 EUR / USD 15%
вартість Включено у вартість туру 30 EUR / USD
*** Послуга "Скасування поїздки" є опціональною і в Стандартноной програмою страхування не включена, але за бажанням може бути додана в заявку. Опис і умови послуги - в розділі "Скасування поїздки".
ЄВРОПА: АВСТРІЯ, БОЛГАРІЯ, ГРЕЦІЯ, ДАНІЯ, ІРЛАНДІЯ, ІСПАНІЯ, ІТАЛІЯ, КІПР, ЛАТВІЯ, МАЛЬТА, НОРВЕГІЯ, ПОРТУГАЛІЯ, ФРАНЦІЯ

Страховий поліс ERV включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.
Страхові суми за всіма видами страхування пропонуються в валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються послуги страхування в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються послуги страхування в євро EUR. Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування :

Програми та види страхування СТАНДАРТНА
ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ

(STANDARD)
Розширена
ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ

(EXSTENDED)
сума франшиза сума франшиза
Медичні витрати 30000 EUR / USD 30 EUR / USD 50000 EUR / USD 30 EUR / USD
Нещасний випадок 200 EUR / USD немає 3000 EUR / USD немає
Громадянська ответсвтенность немає немає 10000 EUR / USD 10%
багаж немає немає 500 EUR / USD 10%
Скасування поїздки *** опція опція 3000 EUR / USD 15%
вартість Включено у вартість туру 30 EUR / USD
*** Послуга "Скасування поїздки" є опціональною і в Стандартноной програмою страхування не включена, але за бажанням може бути додана в заявку. Опис і умови послуги - в розділі "Скасування поїздки".
СВІТ: АЗЕРБАЙДЖАН, АРГЕНТИНА, ВІРМЕНІЯ, БАХРЕЙН, БРАЗИЛІЯ, ВЕНЕСУЕЛА, В'єтнам, Домінікана, ІНДІЯ, ІНДОНЕЗІЯ, КИТАЙ, КУБА, МАВРИКІЙ, МАЛЬДІВИ, МЕКСИКА, ПАНАМА, Сейшели, ТАЙЛАНД, Шрі-Ланка

Страховий поліс ERV включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.
Страхові суми за всіма видами страхування пропонуються в валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються послуги страхування в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються послуги страхування в євро EUR. Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування :

Програми та види страхування СТАНДАРТНА
ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ

(STANDARD)
Розширена
ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ

(EXSTENDED)
сума франшиза сума франшиза
Медичні витрати 30000 EUR / USD 30 EUR / USD 50000 EUR / USD 30 EUR / USD
Нещасний випадок 200 EUR / USD немає 3000 EUR / USD немає
Громадянська ответсвтенность немає немає 10000 EUR / USD 10%
багаж немає немає 500 EUR / USD 10%
Скасування поїздки *** опція опція 3000 EUR / USD 15%
вартість Включено у вартість туру 30 EUR / USD
*** Послуга "Скасування поїздки" є опціональною і в Стандартноной програмою страхування не включена, але за бажанням може бути додана в заявку. Опис і умови послуги - в розділі "Скасування поїздки".
СТАНДАРТНА ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ (STANDARD)

Стандартна програма страхування включена у вартість туру по-замовчуванню. За бажанням вона може бути доповнена такими опціями як активний відпочинок, скасування поїздки, а також замінена на розширену програму страхування. З умовами страхування, страховими сумами і лімітами, можна ознайомитися відкривши відповідну країну.
1. «Страхування медичних витрат»
1.1 - організація та оплата вартості послуг швидкої (невідкладної) допомоги на місці виклику; - проведення первинних діагностичних заходів; - надання медичної допомоги з використанням медикаментів в необхідному для стану Застрахованої особи обсязі 100%
1.2 - організація та оплата вартості послуг з медичного обслуговування та лікування в амбулаторно-поліклінічних умовах; - обстеження в обсязі, необхідному для встановлення діагнозу; - консультації лікарів; - забезпечення медикаментами за призначенням лікаря (рецептами) для невідкладного лікування 100%
1.3 Оплата вартості експрес-тестування, лабораторних досліджень на COVID-19, амбулаторного та стаціонарного лікування Застрахованої особи, який захворів на COVID-19 100%
1.4 - організація та оплата вартості послуг, пов'язаних із стаціонарним лікуванням, тобто .: консультації лікарів, діагностика, лікування, невідкладне оперативне втручання, медикаментозне забезпечення, перебування в палатах стандартного типу, харчування за нормами, прийнятими в даному медичному закладі. * * Страховик оплачує вартість лікування в межах своєї відповідальності (страхової суми), встановленої Договором, лише до того часу, коли стан здоров'я Застрахованої особи, за рішенням лікаря, дозволить евакуювати його до місця постійного проживання 100%
1.5 - оплата вартості медикаментів, призначених для невідкладного лікування, або компенсація витрат в разі самостійної покупки в аптеці призначених лікарем медикаментів 100%
1.6 - оплата вартості невідкладної стоматологічної допомоги, а саме: стоматологічний огляд; рентгенівське дослідження; - видалення або пломбування зубів тимчасовими пломбами, обумовлене гострим запаленням м'яких тканин зуба та / або прилеглих до нього тканин або щелепної травмою, отриманою в результаті нещасного випадку 1%
1.7 - організація (при необхідності) і оплата вартості послуг з транспортування потерпілого Застрахованої особи до лікувального закладу 100%
1.8 - організація та оплата лікування Застрахованої особи в стаціонарі терміном до 15 діб після закінчення періоду страхування, якщо це необхідно за медичними показаннями 100%
1.9 - організація та оплата вартості комплексу послуг, пов'язаних з транспортуванням та медичним супроводом Застрахованої особи з-за кордону до лікувального закладу, найближчого до місця постійного проживання при наявності медичних показань про можливість медичної евакуації. * * Медична евакуація Застрахованої особи здійснюється лише за погодженням із страховиком . Страховик не відшкодовує витрати на продовження лікування і реабілітацію застрахованої особи після його повернення в країну постійного проживання. Якщо лікар, уповноважений Страховиком, вважає, що евакуація Застрахованої особи можлива, а Страхувальник (Застрахована особа) відмовляється від неї, Страховик негайно припиняє оплату вартості послуг з лікування застрахованої особи 100%
1.10 - організація та оплата вартості комплексу послуг з транспортування тіла (репатріація) Застрахованої особи до місця його попереднього постійного проживання. * * Необхідною умовою для організації репатріації є надання родичами померлої застрахованої особи заяви-підтвердження про готовність забрати тіло після перетину державного кордону. 100%
1.11 - оплата вартості ритуальних послуг з поховання тіла Застрахованої особи в країні за місцем смерті. * * Похорон за кордоном тіла застрахованої особи здійснюються лише за погодженням із страховиком. 10%
1.12 - компенсація вартості послуг телефонного зв'язку застрахованої особи або особи, яка представляє його інтереси, із страховиком з приводу повідомлення про страховий випадок. 600 гривень
1.13 - оплата витрат на перебування Застрахованої особи за кордоном після закінчення терміну дії Договору на термін не більше 5 діб, якщо її повернення в країну постійного проживання неможливо відразу після виписки з лікарні 75 EURO / USD всуткі 375 EURO / USD за все
1.14 - організація, оплата витрат на дострокове повернення в країну постійного проживання і, при необхідності, супровід дітей застрахованої особи у віці до 16 років у разі його госпіталізації або смерті економ клас
2. «Страхування від нещасного випадку»
2.1 - Смерть внаслідок нещасного випадку 100%
2.2 - Інвалідність внаслідок нещасного випадку: ІІ групи І групи 75% 100%
3. «Інформаційно-консультаційно-юридична підтримка»
3.1 - Реєстрація страхового випадку
3.2 - Консультації по телефону щодо заходів, які застосовуються у випадках, які мають ознаки страхових, за винятком встановлення діагнозу
3.3 - Консультації щодо документів, необхідних для подачі в страхову компанію для отримання страхової виплати
3.4 - Консультації по програмах страхування
3.5 - Консультації про час роботи страхової компанії і ін. Інформація
3.6 - Консультації щодо дії Застрахованої особи при ненавмисному нанесенні шкоди майну або шкоди життю і здоров'ю третіх осіб
3.7 - Консультації щодо дій при нанесенні шкоди майну або шкоди життю і здоров'ю Застрахованій особі
4. «Страхування цивільної відповідальності»
4.1 - відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю третіх осіб ненавмисними діями Застрахованої особи 70%
4.2 - відшкодування збитків, завданих майну третіх осіб ненавмисними діями Застрахованої особи 30%

Розширена ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ (EXTENDED)

Дана програма включає в себе умови Стандартної програми:
1. «Страхування медичних витрат»
1.1 - організація та оплата вартості послуг швидкої (невідкладної) допомоги на місці виклику; - проведення первинних діагностичних заходів; - надання медичної допомоги з використанням медикаментів в необхідному для стану Застрахованої особи обсязі 100%
1.2 - організація та оплата вартості послуг з медичного обслуговування та лікування в амбулаторно-поліклінічних умовах; - обстеження в обсязі, необхідному для встановлення діагнозу; - консультації лікарів; - забезпечення медикаментами за призначенням лікаря (рецептами) для невідкладного лікування 100%
1.3 Оплата вартості експрес-тестування, лабораторних досліджень на COVID-19, амбулаторного та стаціонарного лікування Застрахованої особи, який захворів на COVID-19 100%
1.4 - організація та оплата вартості послуг, пов'язаних із стаціонарним лікуванням, тобто .: консультації лікарів, діагностика, лікування, невідкладне оперативне втручання, медикаментозне забезпечення, перебування в палатах стандартного типу, харчування за нормами, прийнятими в даному медичному закладі. * * Страховик оплачує вартість лікування в межах своєї відповідальності (страхової суми), встановленої Договором, лише до того часу, коли стан здоров'я Застрахованої особи, за рішенням лікаря, дозволить евакуювати його до місця постійного проживання 100%
1.5 - оплата вартості медикаментів, призначених для невідкладного лікування, або компенсація витрат в разі самостійної покупки в аптеці призначених лікарем медикаментів 100%
1.6 - оплата вартості невідкладної стоматологічної допомоги, а саме: стоматологічний огляд; рентгенівське дослідження; - видалення або пломбування зубів тимчасовими пломбами, обумовлене гострим запаленням м'яких тканин зуба та / або прилеглих до нього тканин або щелепної травмою, отриманою в результаті нещасного випадку 1%
1.7 - організація (при необхідності) і оплата вартості послуг з транспортування потерпілого Застрахованої особи до лікувального закладу 100%
1.8 - організація та оплата лікування Застрахованої особи в стаціонарі терміном до 15 діб після закінчення періоду страхування, якщо це необхідно за медичними показаннями 100%
1.9 - організація та оплата вартості комплексу послуг, пов'язаних з транспортуванням та медичним супроводом Застрахованої особи з-за кордону до лікувального закладу, найближчого до місця постійного проживання при наявності медичних показань про можливість медичної евакуації. * * Медична евакуація Застрахованої особи здійснюється лише за погодженням із страховиком . Страховик не відшкодовує витрати на продовження лікування і реабілітацію застрахованої особи після його повернення в країну постійного проживання. Якщо лікар, уповноважений Страховиком, вважає, що евакуація Застрахованої особи можлива, а Страхувальник (Застрахована особа) відмовляється від неї, Страховик негайно припиняє оплату вартості послуг з лікування застрахованої особи 100%
1.10 - організація та оплата вартості комплексу послуг з транспортування тіла (репатріація) Застрахованої особи до місця його попереднього постійного проживання. * * Необхідною умовою для організації репатріації є надання родичами померлої застрахованої особи заяви-підтвердження про готовність забрати тіло після перетину державного кордону. 100%
1.11 - оплата вартості ритуальних послуг з поховання тіла Застрахованої особи в країні за місцем смерті. * * Похорон за кордоном тіла застрахованої особи здійснюються лише за погодженням із страховиком. 10%
1.12 - компенсація вартості послуг телефонного зв'язку застрахованої особи або особи, яка представляє його інтереси, із страховиком з приводу повідомлення про страховий випадок. 600 гривень
1.13 - оплата витрат на перебування Застрахованої особи за кордоном після закінчення терміну дії Договору на термін не більше 5 діб, якщо її повернення в країну постійного проживання неможливо відразу після виписки з лікарні 75 EURO / USD всуткі 375 EURO / USD за все
1.14 - організація, оплата витрат на дострокове повернення в країну постійного проживання і, при необхідності, супровід дітей застрахованої особи у віці до 16 років у разі його госпіталізації або смерті економ клас
2. «Страхування від нещасного випадку»
2.1 - Смерть внаслідок нещасного випадку 100%
2.2 - Інвалідність внаслідок нещасного випадку: ІІ групи І групи 75% 100%
3. «Інформаційно-консультаційно-юридична підтримка»
3.1 - Реєстрація страхового випадку
3.2 - Консультації по телефону щодо заходів, які застосовуються у випадках, які мають ознаки страхових, за винятком встановлення діагнозу
3.3 - Консультації щодо документів, необхідних для подачі в страхову компанію для отримання страхової виплати
3.4 - Консультації по програмах страхування
3.5 - Консультації про час роботи страхової компанії і ін. Інформація
3.6 - Консультації щодо дії Застрахованої особи при ненавмисному нанесенні шкоди майну або шкоди життю і здоров'ю третіх осіб
3.7 - Консультації щодо дій при нанесенні шкоди майну або шкоди життю і здоров'ю Застрахованій особі
4. «Страхування цивільної відповідальності»
4.1 - відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю третіх осіб ненавмисними діями Застрахованої особи 70%
4.2 - відшкодування збитків, завданих майну третіх осіб ненавмисними діями Застрахованої особи 30%
а також додатково:
1. «Страхування медичних витрат»
1.15 ** - оплата витрат на проживання в готелі одного супутника Застрахованої особи за кордоном після закінчення терміну дії Договору строком не більше 5 діб, якщо Застрахована особа перебуває на стаціонарному лікуванні 75 EURO / USD в суткі375 EURO / USD за все
1.16 ** - оплата витрат на продовження амбулаторного лікування Застрахованої особи хворого на СOVID-19 терміном до 15 діб після закінчення терміну дії Договору страхування 100%
1.17 ** - організація та оплата транспортування Застрахованої особи економ класом в країну постійного проживання після амбулаторного лікування на СOVID-19 або стаціонарного лікування на СOVID-19 після закінчення терміну дії Договору страхування Економ-клас, але не більше 250 EURO / USD
1.18 ** - компенсація вартості проїзду економічним класом в обидва кінці і вартості проживання в готелі строком до 5-ти діб для одного з повнолітніх близьких родичів Застрахованої особи, якщо тривалість її лікування в стаціонарі в країні тимчасового перебування перевищує 5 діб економ-клас 75 EURO / USD на добу 375 EURO / USD за все
1.19 ** - оплата витрат на пошук і порятунок застрахованої особи внаслідок нещасного випадку в горах, на морі, в джунглях або інших віддалених місцевостях 10%
2. «Страхування від нещасного випадку»
2.3 ** - Інвалідність внаслідок нещасного випадку: ІІІ групи 60%
2.4 ** - Тимчасова втрата працездатності 30%
3. «Інформаційно-консультаційно-юридична підтримка»
відповідно до умов СТАНДАРТНОЇ ПРОГРАМИ
4. «Страхування цивільної відповідальності»
4.1 - відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю третіх осіб ненавмисними діями Застрахованої особи 70%
4.2 - відшкодування збитків, завданих майну третіх осіб ненавмисними діями Застрахованої особи 30%
5. «Страхування багажу»
5.1 - компенсація збитків, викликаних пошкодженням, крадіжкою, знищенням або втратою багажу 100%
5.2 - компенсація витрат на придбання товарів першої необхідності, в зв'язку з затримкою багажу більш ніж на 6 годин 10%
5.3 - компенсація витрат на оформлення документів, необхідних для повернення в країну постійного проживання необхідні витрати
5.4 - поворотна допомога в разі втрати або розкрадання грошових коштів та інших платіжних засобів 10%
** Нумерація зазначених пунктів є продовженням нумерації за видами страхування ПРОГРАМИ "СТАНДАРТНА"
6. «Страхування фінансових ризиків, пов'язаних з відмовою або перериванням туристичної поїздки»
6.1 - компенсація витрат, пов'язаних з неможливістю здійснення туристичної подорожі внаслідок раптового, непередбачуваного і ненавмисної події, яка сталася до дати початку туристичної поїздки, а саме: 100%
6.1.1 неотримання в'їзної візи Застрахованою особою або кимось із членів його сім'ї, який вказаний в договорі на туристичне обслуговування, і супроводжує Застрахована особа під час подорожі, за умов своєчасної подачі документів до консульської установи на оформлення, відсутності перш отриманого відмови у видачі візи в країну (країни), куди планується подорож для всіх учасників подорожі 100%
6.1.2 затримка консульською установою видачі в'їзної візи Застрахованій особі або кому-небудь з членів його сім'ї, зазначених у договорі на туристичне обслуговування, і супроводжує Застрахована особа під час подорожі, за умов своєчасної подачі документів до консульської установи на оформлення 100%
6.1.3 смерть, раптовий розлад здоров'я Застрахованої особи або членів його сім'ї 100%
6.1.4 інфекційне захворювання, включаючи COVID-19, що вимагає амбулаторного або стаціонарного лікування 100%
6.1.5 травми будь-якої складності, якщо є медичні показання щодо заборони подорожей і необхідності лікування 100%
6.1.6 знищення нерухомого майна Застрахованої особи внаслідок пожежі, впливу навколишнього середовища, навмисних або ненавмисних дій третіх осіб 100%
6.1.7 необхідність участі Застрахованої особи в судовому процесі, якщо він припадає на період запланованої туристичної поїздки, і про нього не було відомо на момент укладення договору на туристичне обслуговування 100%
6.1.8 офіційно оголошені в місці постійного проживання Застрахованої особи або в місці заброньованої подорожі: страйки перевізників (передбачених договором на туристичне обслуговування), народні хвилювання, епідемії 100%
6.1.9 запізнення на рейс з України для здійснення оплаченої подорожі у зв'язку з нещасним випадком, дорожньо-транспортною пригодою або поломкою громадського транспортного засобу (крім таксі), на якому Застрахована особа прямувала до аеропорту (на вокзал), а також внаслідок запізнілого прибуття рейсу з іншого міста 100%
6.2 компенсація вартості заброньованих, але невикористаних послуг, у зв'язку з перериванням подорожі внаслідок раптового, непередбачуваного і ненавмисної події, що сталася під час здійснення туристичної поїздки за кордоном, а саме: 100%
6.2.1 смерть, нещасний випадок, раптовий розлад здоров'я Застрахованої особи або члена його сім'ї; 100%
6.2.2 знищення нерухомого майна Застрахованої особи внаслідок пожежі, впливу навколишнього середовища, або ненавмисних дій третіх осіб з нанесенням збитку 100%
6.2.3 офіційно оголошені в місці тимчасового перебування Застрахованої особи: страйки перевізників (передбачених договором на туристичне обслуговування), народні хвилювання, епідемії 100%
6.3 відмова у в'їзді в країну призначення Застрахованій особі, або члену його родини, або супутнику, якщо така відмова мотивована підозрою органів влади країни подорожі на незаконній трудовій міграції таких осіб, або підозрою на наявність у них захворювання на COVID-19, якщо цей діагноз буде лабораторно підтверджений результатом ПЛР- тесту в Україні, який, в свою чергу, повинен бути пройдений не пізніше 3 (трьох) днів після повернення до місця постійного проживання 100%
6.4 компенсація додаткових витрат на зворотній проїзд в зв'язку з перериванням подорожі, якщо така відмова мотивована підозрою органів влади в країні на незаконній трудовій міграції таких осіб або підозрою наявності у них захворювання на COVID-19, якщо цей діагноз буде лабораторно підтверджено результатом ПЛР- тесті в Україні , який повинен бути пройдений не пізніше 3 (трьох) днів після повернення до місця постійного прожівванія економ-клас, але не більше 250 EURO / USD
6.5 компенсація витрат на проживання, харчування та проїзд до іншого аеропорту / вокзалу в зв'язку з запізненням на рейс до наступного пункту подорожі або в Україну в зв'язку з нещасним випадком, дорожньо-транспортною пригодою або поломкою громадського транспортного засобу (крім таксі), на якому Застрахована особа прямувало в аеропорт (на вокзал), за умови, що були виконані всі вимоги та рекомендації перевізника, який здійснює перевезення, щодо порядку та строку виїзду 200 EURO / USD
6.6 компенсація витрат на проживання, харчування та проїзд до місця постійного проживання, в зв'язку з запізненням рейсу, на якому Застрахована особа прибула в Україну в зв'язку з нещасним випадком або з письмово підтвердженою технічної поломкою транспортного засобу, що спричинило за собою запізнення на подальший оплачений внутрішній переїзд безпосередньо до постійного місця проживання. 100 EURO / USD

ПОВНІ УМОВИ СТРАХУВАННЯ

З повними умовами страхування можна ознайомитися перейшовши по одному з посилань нижче: Повні умови страхування Повні умови страхування

ВІКОВІ НАДБАВКИ

Для застрахованих туристів у віці понад 60 років застосовуються страхові надбавки: 60 - 70 років - підвищувальний коефіцієнт 2 71 - 75 років - підвищувальний коефіцієнт 3 76 - 80 років - підвищувальний коефіцієнт 4 81 - 85 років - підвищувальний коефіцієнт 5 більше 85 років - договору страхування не укладаються
Доплати за вік виробляються у валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються доплати за вік в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються доплати за вік в євро EUR. Доплати до страхових пакетів з урахуванням вікових надбавок (знижка агенту надається):
Програми страхування та вікові надбавки СТАНДАРТНА ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ (STANDARD) або (STANDARD + KW) (доплата в день) СТАНДАРТНА ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ + Активний відпочинок (STANDARD, A) ** (доплата в день) Розширена ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ (EXSTENDED) або (EXSTENDED + KW) (до 24 днів страхування)
0-59 років Включено в тур Включено в тур 30,00 EUR / USD (в полісі E)
60-70 років 0,50 EUR / USD (в полісі Р1) 1,60 EUR / USD (в полісі A, Р1) 50,40 EUR / USD (в полісі E, Р1)
71-75 років 1,00 EUR / USD (в полісі Р2) 3,20 EUR / USD (в полісі A, Р2) 70,80 EUR / USD (в полісі E, Р2)
76-80 років 1,50 EUR / USD (в полісі Р3) 4,80 EUR / USD (в полісі A, Р3) 91,20 EUR / USD (в полісі E, Р3)
81-85 років 2,00 EUR / USD (в полісі Р4) 6,40 EUR / USD (в полісі A, Р4) 111,60 EUR / USD (в полісі E, Р4)
Більше 85 років З особами старше 85 років договору страхування не укладаються
** Доплата з урахуванням страхування по опції "Активний відпочинок" і "Громадянська відповідальність"

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

Активний відпочинок - наголошується в полісі позначкою "А". Активним відпочинком вважається відпочинок з використанням механічних та інших засобів пересування і переміщення по суші, на воді, під водою і в повітрі (крім випадків, коли Страхувальник сплатив проїзд і є пасажиром пасажирського транспортного засобу), пересування на тварин, а також занять різноманітними видами боротьби , боксу, гірського, лижного, велосипедного, водного, пішохідного туризму, спелеотуризму та іншими аналогічними видами відпочинку. При страхуванні туристів по опції Активний відпочинок враховується підвищувальний коефіцієнт - тариф збільшується в 2 рази . Додавання опції страхування Активний відпочинок при бронюванні туру: 1. Відкрити редагування послуги страхування: 2. Додати опцію Активний відпочинок: Додавання опції Активний відпочинок при бронюванні туру супроводжується автоматичним перерахунком вартості туру в цілому. Прохання врахувати, що при активному відпочинку ризики страхових випадків у літніх людей вище, тому, при бронюванні опції Активний відпочинок також враховуються поишающіе коефіцієнти вікових надбавок (див. Вікові надбавки ). Доплати за опцією Активний відпочинок виробляються у валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються доплати в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються доплати в євро EUR.
Доплати до страхових пакетів з урахуванням опції Активного відпочинку і віку (знижка агенту надається):
Програми страхування та вікові надбавки СТАНДАРТНА ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ (STANDARD) або (STANDARD + KW) (доплата в день) СТАНДАРТНА ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ + Активний відпочинок (STANDARD, A) ** (доплата в день) Розширена ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ (EXSTENDED) або (EXSTENDED + KW) (до 24 днів страхування)
0-59 років 0,50 EUR / USD (в полісі A) Включено в тур (в полісі A) 50,40 EUR / USD (в полісі E, A)
60-70 років 1,50 EUR / USD (в полісі A, Р1) 1,60 EUR / USD (в полісі A, Р1) 91,20 EUR / USD (в полісі E, A, Р1)
71-75 років 2,50 EUR / USD (в полісі A, Р2) 3,20 EUR / USD (в полісі A, Р2) 132,00 EUR / USD (в полісі E, A, Р2)
76-80 років 3,50 EUR / USD (в полісі A, Р3) 4,80 EUR / USD (в полісі A, Р3) 172,80 EUR / USD (в полісі E, A, Р3)
81-85 років 4,50 EUR / USD (в полісі A, Р4) 6,40 EUR / USD (в полісі A, Р4) 213,60 EUR / USD (в полісі E, A, Р4)
Більше 85 років З особами старше 85 років договору страхування не укладаються
** Доплата з урахуванням страхування по опції "Активний відпочинок" і "Громадянська відповідальність" для зимової Грузії, зимової Туреччини і Андорри.

СКАСУВАННЯ ПОЇЗДКИ

Страхування від невиїзду (скасування поїздки) - страхування фінансових ризиків, пов'язаних з відмовою від поїздки або перериванням туристичної поїздки дозволить Вам уникнути фінансових втрат, в разі неможливості відправитися в поїздку або дострокового переривання туристичної поїздки. Причини скасування поїздки можуть бути найрізноманітніші, наприклад, відмова консульських служб у в'їзній візі, нещасні випадки, раптове захворювання, проблеми з майном та інше.
Послуга "Скасування поїздки" є опціональною і в Стандартноной програмою страхування не включена, але за бажанням може бути додана в заявку не більше ніж за 180 днів до дати початку туру і не менш ніж за 2 днів до початку туру. Для додавання послуги в уже створену заявку необхідно отруїти лист-запит із зазначенням номера заявки на адресу sales@pegast.com.ua Прохання врахувати, що послуга повинна бути додана для всіх туристів в заявці. Додавання опції страхування скасування поїздки при бронюванні туру: 1. Відкрити редагування послуги страхування: 2. Додати опцію скасування поїздки: Додавання опції скасування поїздки при бронюванні туру супроводжується автоматичним перерахунком вартості туру в цілому.
Доплати за опцією скасування поїздки виробляються у валюті туру: - для турів прорахованих в пошуку туру в доларах - застосовуються доплати в доларах USD; - для турів прорахованих в пошуку туру в євро - застосовуються доплати в євро EUR.
Доплати до Стандартних страховим пакетам з урахуванням опції скасування поїздки (страхування фінансових ризиків):

Опис скасування поїздки
свернуть Детальніше

6. «Страхование финансовых рисков, связанных с отказом или прерыванием туристической поездки»
6.1 - компенсация расходов, связанных с невозможностью осуществления туристической поездки вследствие внезапного, непредвиденного и неумышленного события, которое произошло до даты начала туристической поездки, а именно: 100 %
6.1.1 неполучение въездной визы Застрахованным лицом или кем-то из членов его семьи, который указан в договоре на туристическое обслуживание, и сопровождает Застрахованное лицо во время путешествия, при условиях своевременной подачи документов в консульское учреждение на оформление, отсутствия прежде полученного отказа в выдаче визы в страну (страны), куда планируется путешествие для всех участников путешествия 100 %
6.1.2 задержка консульским учреждением выдачи въездной визы Застрахованному лицу или кому-либо из членов его семьи, указанных в договоре на туристическое обслуживание, и сопровождающее Застрахованное лицо во время путешествия, при условиях своевременной подачи документов в консульское учреждение на оформление 100 %
6.1.3 смерть, внезапное расстройство здоровья Застрахованного лица или членов его семьи 100 %
6.1.4 инфекционное заболевание, включая COVID-19, требующее амбулаторного или стационарного лечения 100 %
6.1.5 травмы любой сложности, если есть медицинские показания относительно запрета путешествий и необходимости лечения 100 %
6.1.6 уничтожение недвижимого имущества Застрахованного лица вследствие пожара, влияния окружающей среды, умышленных или неумышленных действий третьих лиц 100 %
6.1.7 необходимость участия Застрахованного лица в судебном процессе, если он приходится на период запланированной туристической поездки, и о нем не было известно на момент заключения договора на туристическое обслуживание 100 %
6.1.8 официально объявленные в месте постоянного проживания Застрахованного лица или в месте забронированного путешествия: забастовки перевозчиков (предусмотренных договором на туристическое обслуживание), народные волнения, эпидемии 100 %
6.1.9 опоздание на рейс из Украины для осуществления оплаченного путешествия в связи с несчастным случаем, дорожно-транспортным происшествием или поломкой общественного транспортного средства (кроме такси), на котором Застрахованное лицо направлялось в аэропорт (на вокзал), а также вследствие запоздалого прибытия рейса из другого города 100 %
6.2 компенсация стоимости забронированных, но неиспользованных услуг, в связи с прерыванием путешествия вследствие внезапного, непредвиденного и неумышленного события, которое произошло во время осуществления туристической поездки за границей, а именно: 100 %
6.2.1 смерть, несчастный случай, внезапное расстройство здоровья Застрахованного лица или члена его семьи; 100 %
6.2.2 уничтожение недвижимого имущества Застрахованного лица вследствие пожара, влияния окружающей среды, или неумышленных действий третьих лиц с нанесением убытка 100 %
6.2.3 официально объявленные в месте временного пребывания Застрахованного лица: забастовки перевозчиков (предусмотренных договором на туристическое обслуживание), народные волнения, эпидемии 100 %
6.3 отказ во въезде в страну назначения Застрахованному лицу, либо члену его семьи, либо спутнику, если такой отказ мотивирован подозрением органов власти страны путешествия на незаконную трудовую миграцию таких лиц, либо подозрением на наличие у них заболевания на COVID-19, если этот диагноз будет лабораторно подтверждён результатом ПЛР- теста в Украине, который, в свою очередь, должен быть пройден не позднее 3 (трех) дней после возвращения к месту постоянного проживания 100%
6.4 компенсация расходов на проживание, питание и проезд к другому аэропорту / вокзалу в связи с опозданием на рейс до следующего пункта путешествия или в Украину в связи с несчастным случаем, дорожно-транспортным происшествием или поломкой общественного транспортного средства (кроме такси), на котором Застрахованное лицо направлялось в аэропорт (на вокзал), при условии, что были выполнены все требования и рекомендации перевозчика, который осуществляет перевозку, относительно порядка и срока выезда; эконом-класс, но не более 250 EURO/USD
6.5 компенсация расходов на проживание, питание и проезд к другому аэропорту / вокзалу в связи с опозданием на рейс до следующего пункта путешествия или в Украину в связи с несчастным случаем, дорожно-транспортным происшествием или поломкой общественного транспортного средства (кроме такси), на котором Застрахованное лицо направлялось в аэропорт (на вокзал), при условии, что были выполнены все требования и рекомендации перевозчика, который осуществляет перевозку, относительно порядка и срока выезда; 200 EURO/USD
6.6 компенсация расходов на проживание, питание и проезд к месту постоянного проживания, в связи с опозданием рейса, на котором Застрахованное лицо прибыло в Украину в связи с несчастным случаем или с письменно подтвержденной технической поломкой транспортного средства, что повлекло за собой опоздание на дальнейший оплаченный внутренний переезд непосредственно к постоянному местожительству. 100 EURO/USD

ПРИ НАСТАННІ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ
Медичні витрати

При настанні страхової події, яке вимагає медичної допомоги: Зателефонуйте в Асистуючу компанію за номером екстреного виклику, зазначеним у Вашому страховому полісі (свідоцтві), і повідомте наступну інформацію: > Прізвище, ім'я > Ваш контактний телефон > Місцезнаходження (країну, місто, готель і т.п.) > Номер страхового поліса (свідоцтва) > Дату початку і закінчення дії поліса > Опишіть подію і повідомте, яка допомога необхідна дотримуйтесь інструкції оператора Асистуючої компанії. Якщо у Вас немає можливості зв'язатисяз Асистуючою компанією або ж ситуація вимагає негайного прийняття рішення, пов'язаного з необхідністю отримання медичної допомоги, зверніться самостійно до найближчого медичного закладу або до лікаря, де обов'язково пред'явіть Ваш страховий поліс. У разі стаціонарного лікування Вам (або Вашому представнику) необхідно зв'язатися з Асистуючою компанією протягом 48 годин з моменту госпіталізації для узгодження витрат. У разі амбулаторного лікування , якщо його вартість перевищує 1000 EUR, узгодьте витрати з Асистуючою компанією до моменту оплати. У всіх інших випадках повідомте страхову компанію про настання страхової події не пізніше 30 календарних днівз моменту його настання. Якщо будь-які витрати, пов'язані зі страховою подією, Ви оплатили самостійно, обов'язково візьміть і збережіть всі документи, що підтверджують факт настання страхового випадку та суму понесених Вами витрат: > довідку-рахунок з медичного закладу (на фірмовому бланку або з відповідним штампом) із зазначеними: прізвищем пацієнта, точним діагнозом, датою звернення за медичною допомогою, тривалістю лікування, детальними даними про надані медичні послуги, діагностиці, призначених медикаментах із зазначенням їх кількості та вартості; > Рецепти, виписані лікарем, на придбання медикаментів із зазначенням назви кожного медичного препарату; >деталізовані рахунки за інші послуги з розбивкою їх за датами та вартістю; > Документи, що підтверджують факт оплати за медикаменти, надані медичні та інші послуги (розрахунково-касові документи, товарні чеки, банківські квитанції і т.д.); > Рахунки за телефонні розмови (факсимільні повідомлення), на яких зазначено номер телефону, дата, час і вартість кожної розмови. Витрати, оплачені Вами самостійно, будуть відшкодовані по приїзду в Україну відповідно до умов договору страхування. Для отримання відшкодування після повернення з поїздки дотримуйтесь процедури описаної в розділі Страхове відшкодування .

Нещасний випадок

Якщо в поїздці з Вами стався нещасний випадок, в результаті якої настав розлад здоров'я: > травматичне пошкодження; > Випадкове гостре отруєння отруйними рослинами, хімічними речовинами, недоброякісними харчовими продуктами (за винятком харчової токсикоінфекції, сальмонельозу, дизентерії), ліками; > Захворювання на кліщовий енцефаліт (енцефаломієлітом) або поліомієлітом; > Розриви (поранення) органів або їх вилучення внаслідок невірних медичних маніпуляцій; > Смерть. Вам (особам, які представляють Ваші інтереси) необхідно дотримуватися порядку дій, вказаною в розділі Медичні витрати Якщо в результаті нещасного випадку Ви: >стали тимчасово непрацездатні; > Вам присвоєно група інвалідності; > Наступила смерть Вашої близького родича Протягом 30 календарних днів після повернення з поїздки або закінчення лікування зверніться до страхової компанії за страховою виплатою згідно з процедурою описаною в розділі Страхове відшкодування .

скасування поїздки

Якщо Ви не можете виїхати в заплановану поїздку, а також у випадках, коли Ви змушені перервати вже почалася поїздку або затриматися в поїздці, будь ласка, як можна швидше повідомте про це за місцем бронювання (в туристичну компанію). Обов'язково повідомте в страхову компанію про страховий випадок (раптової хвороби, неотримання візи або іншої причини відмови від запланованої подорожі, переривання подорожі) по телефону +38 044 299 78 87 (в робочий час з 09.00 до 18.00 за Київським часом, в п'ятницю - до 17.00 ) протягом 24 годин з моменту настання страхової події (без урахування вихідних і святкових днів). При зверненні в страхову компанію вкажіть: > характер і обставини страхової події; >назва, адреса та реквізити суб'єкта туристичної діяльності, який організовував поїздку; > Дату виїзду; > Вартість подорожі, суму сплачених суб'єкту туристичної діяльності засобів. Для отримання страхового відшкодування Вам необхідно протягом 30 календарних днів від дати настання страхового випадку (скасування або переривання поїздки) подати в страхову компанію всі необхідні документи, які підтверджують причину настання страхового випадку та розмір завданого Вами збитку відповідно до процедури описаної в розділі Страхове відшкодування .

Громадянська відповідальність

При настанні страхової події Вам необхідно негайно, але не пізніше 3 днів після того, як Вам стало відомо про нанесення збитку іншій особі, що може бути підставою для пред'явлення позову, повідомити в страхову компанію про це за номером +38 044 299 78 87 (в робочий час з 09.00 до 18.00 за Київським часом, в п'ятницю - до 17.00) і надати заяву з детальним викладом такої інформації: > яким чином, де і коли було завдано збиток третій особі; > Імена (назви) та адреси всіх осіб, яким завдано збитків; > Прізвища, імена та адреси свідків; >опис характеру і місцезнаходження будь-яких ушкоджень або збитків, які є наслідком страхового випадку. Якщо Вам пред'явлено претензію, негайно відправте в страхову компанію копію листа, постанови суду, позовної вимоги, виклику до суду, повідомлення, повістки суду, будь-яких інших документів, отриманих у зв'язку з претензією. Не проводьте будь-яких переговорів з позивачем або його представниками з досудового врегулювання справи, не визнайте свою провину частково або повністю ні в письмовій, ні в усній формі і не сплачуйте ніяких претензій або вимог без попереднього узгодження зі страховою компанією. Якщо за погодженням зі страховою компанією Ви самостійно оплатили шкоду, заподіяну третім особам, для отримання страхового відшкодування дотримуйтесь процедури описаної в розділіСтрахове відшкодування .

багаж

Негайно, як тільки буде виявлений факт втрати, крадіжки, пошкодження, запізнення багажу, повідомте про це: > посадовим особам перевізника (наприклад, авіакомпанії), якщо багаж був переданий під його відповідальність; > Посадовим особам готелів, пансіонатів, будинків відпочинку і т.п. або автостоянки, гаража, транспортних організацій, якщо багаж був переданий під їх відповідальність; > У всіх інших випадках - в місцеві правоохоронні та інші офіційні органи >шляхом подання письмової заяви про втрату, крадіжку, повному або частковому пошкодженні багажу, запізнення багажу. У разі пограбування, викрадення чи випадкової втрати платіжних засобів - негайно зверніться до місцевих правоохоронних органів з письмовою заявою. Отримайте документи підтверджують факт втрати (пошкодження, запізнення багажу) від зазначених установ. Протягом 24 годин (без урахування вихідних і святкових днів) з моменту настання страхової події повідомте в страхову компанію про це по телефону +38 044 299 78 87 (в робочий час з 09.00 до 18.00 за Київським часом, в п'ятницю - до 17.00). Протягом 30 календарних днівпісля завершення подорожі зверніться до страхової компанії за страховим відшкодуванням згідно з процедурою описаною в розділі Страхове відшкодування .

Страхове відшкодування

Для отримання страхового відшкодування, будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів.
Медичні витрати Заява документи
Нещасний випадок Заява документи
Громадянська відповідальність Заява документи
скасування поїздки Заява документи
багаж Заява документи
Повний пакет документів відправте нам поштою (бажано рекомендованим листом з повідомленням) на адресу: ПрАТ «Європейське туристичне страхування» Україна, м Київ, а / я 24, 04071 Прийом документів також здійснюється в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) (Поділ, ст. Метро Контрактова площа) Вхід з вул. Хорива (з двору, через арку навпроти вул. Хорива, 21)
Час прийому:пн.-чт.з 09:00 до 18:00
пунктів.з 09:00 до 17:00
сб.-нд.вихідні дні
обідня перерва з 13:00 до 13:45
Ви також можете скористатися сервісом Страхове відшкодування онлайн Зверніть увагу, що виплата страхового відшкодування може бути проведена тільки після отримання страховою компанією оригіналів Ваших документів. Якщо при розгляді документів у страхової компанії виникнуть додаткові питання, до Вас звернуться за вказаною Вами в заяві телефону або e-mail. З урахуванням обставин початку події, страхова компанія має право вимагати додаткові документи для підтвердження факту та обставин настання страхової події, а також визначення розміру страхової виплати. Страхова виплата здійснюється протягом 15 робочих днів з моменту отримання страховою компанією всіх необхідних документів (копій та оригіналів відповідно до переліку).

ВИКЛЮЧЕННЯ З СТРАХОВОГО ПОКРИТТЯ
Медичні витрати

  Страховик не оплачує і не відшкодовує вартість лікування та послуг, пов'язаних з такими захворюваннями і подіями:
 • лікування хронічних захворювань, вроджених аномалій (вад розвитку), деформацій та хромосомних порушень;
 • новоутворення, хвороби ендокринної системи, цукровий діабет;
 • нервові захворювання (крім невритів), психічні захворювання, а також пов'язані з ними травматичні пошкодження;
 • венеричні захворювання, імунодефіцитні стани, СНІД;
 • хвороби крові та кровотворних органів;
 • епідемічні та пандемічні хвороби;
 • гостра і хронічна променева хвороба;
 • вагітність (за винятком позаматкової вагітності), пологи, переривання вагітності;
 • будь-які розлади здоров'я, ускладнення або смерть внаслідок невиконання рекомендацій лікуючого лікаря, а також внаслідок побічних дій ліків, що не були призначені лікарем, побічних дій харчових добавок;
 • захворювання або слідства (ускладнення) захворювань на вірусні гепатити, туберкульоз;
 • захворювання і розлади органів слуху, крім гострого захворювання органів слуху;
 • грибкові та дерматологічні хвороби, алергічний дерматит будь-якого походження, сонячні опіки першого і другого ступеня;
 • захворювання, які виникли до початку періоду страхування та / або на території постійного місця проживання, котори привели до медичних або додаткових витрат під час подорожі, а також захворювання, які виникли після повернення Застрахованої особи з подорожі;
 • подальше лікування Застрахованої, якщо він відмовляється від медичної евакуації до місця постійного проживання;
 • медичний огляд, який не є наслідком гострого болю, раптового захворювання та тілесного ушкодження, надання послуг, які не є обґрунтовано необхідними або невідкладними з медичної точки зору, або не входять до призначене лікарем лікування, а також надання таких спеціальних послуг, як окрема палата, телефон, телевізор і т.п .;
 • послуги і лікування, які можна відкласти до повернення з подорожі, в тому числі проведення хірургічних операцій, які до закінчення поїздки можливо замінити курсом консервативного лікування і т.п .;
 • проведення профілактичних вакцинацій, лікарських експертиз та лабораторних досліджень, не пов'язаних із страховим випадком;
 • всі види пластичних і косметичних операцій і процедур, всі види протезування, трансплантації органів;
 • стоматологічне лікування, за винятком зазначеного в програмі страхування (зняття гострого болю);
 • фізіотерапевтичне лікування та лікування нетрадиційними методами;
 • придбання або ремонт допоміжних засобів (наприклад, від кардіостимулятора, окуляри, контактні лінзи, слухові апарати, інгалятори, протези, милиці, інвалідні коляски, вимірювальні прилади тощо), придбання загальнозміцнюючих препаратів, засобів гігієни, дитячого харчування;
 • штучне запліднення, лікування безпліддя, заходи щодо запобігання вагітності;
 • лікування алкоголізму, наркоманії тощо, в тому числі лікування абстинентного синдрому;
 • медична евакуація, репатріація або поховання за кордоном організовані без письмового узгодження із страховиком;
 • витрати, в разі коли подорож була здійснена з наміром отримати лікування;
 • самолікування, а також лікування здійснюється подружжям, батьками, або дітьми;
 • необхідність індивідуального догляду, патронажі і охорони;
 • на продовження лікування Застрахованої особи після його повернення до місця постійного проживання, а також не відшкодовуються витрати, які покриваються за рахунок соціального, медичного страхування та іншого забезпечення;
 • не відшкодовуються витрати, передбачені програмами B і С, якщо вони здійснені без попереднього узгодження зі Страховою компанією.
Дотримуйтесь інструкції оператора Асистуючої компанії. Якщо у Вас немає можливості зв'язатися з Асистуючою компанією або ж ситуація вимагає негайного прийняття рішення, пов'язаного з необхідністю отримання медичної допомоги, зверніться самостійно до найближчого медичного закладу або до лікаря, де обов'язково пред'явіть Ваш страховий поліс. У разі стаціонарного лікування Вам (або Вашому представнику) необхідно зв'язатися з Асистуючою компанією протягом 48 годин з моменту госпіталізації для узгодження витрат. У разі амбулаторного лікування, Якщо його вартість перевищує 1000 EUR, узгодьте витрати з Асистуючою компанією до моменту оплати. У всіх інших випадках повідомте страхову компанію про настання страхової події не пізніше 30 календарних днів з моменту його настання.
  Якщо будь-які витрати, пов'язані зі страховою подією, Ви оплатили самостійно, обов'язково візьміть і збережіть всі документи, що підтверджують факт настання страхового випадку та суму понесених Вами витрат:
 • довідку-рахунок з медичного закладу (на фірмовому бланку або з відповідним штампом) із зазначеними: прізвищем пацієнта, точним діагнозом, датою звернення за медичною допомогою, тривалістю лікування, детальними даними про надані медичні послуги, діагностиці, призначених медикаментах із зазначенням їх кількості та вартості ;
 • рецепти, виписані лікарем, на придбання медикаментів із зазначенням назви кожного медичного препарату;
 • деталізовані рахунки за інші послуги з розбивкою їх за датами та вартістю;
 • документи, що підтверджують факт оплати за медикаменти, надані медичні та інші послуги (розрахунково-касові документи, товарні чеки, банківські квитанції і т.д.);
 • рахунки за телефонні розмови (факсимільні повідомлення), на яких зазначено номер телефону, дата, час і вартість кожної розмови.
Витрати, оплачені Вами самостійно, будуть відшкодовані по приїзду в Україну відповідно до умов договору страхування. Для отримання відшкодування після повернення з поїздки дотримуйтесь процедури описаної в розділі Страхове відшкодування .

Нещасний випадок

Винятками є захворювання Застрахованої (за винятком правця, сказу), а також загальні виключення зі страхового покриття.

скасування поїздки

  Не визнається страховим випадком скасування подорожі, якщо:
 • таку подорож було протипоказано Застрахованій особі за станом здоров'я;
 • причиною скасування або переривання подорожі є хронічні, психічні та інфекційні захворювання, трансплантація органів, імунодефіцитні стани, СНІД, придбані до дати укладення договору на туристичне обслуговування;
 • причиною скасування або переривання подорожі є інші події і страхові випадки, крім зазначених у Договорі страхування.
Для отримання страхового відшкодування Вам необхідно протягом 30 календарних днів від дати настання страхового випадку (скасування або переривання поїздки) подати в страхову компанію всі необхідні документи, які підтверджують причину настання страхового випадку та розмір завданого Вами збитку відповідно до процедури описаної в розділі Страхове відшкодування .

Громадянська відповідальність

  За умовами страхування цивільної відповідальності Страхувальника (Застрахованої особи) під час подорожі, до страхових випадків не відносяться будь-які вимоги щодо відшкодування наступного:
 • збитки або витрати нанесені навмисне Страхувальником (Застрахованою особою) особисто або у змові з третьою особою;
 • збитки, пов'язані з договірною, господарською та кримінальною відповідальністю Страхувальника (Застрахованої особи) перед третіми особами, а також збитки, завдані навколишньому середовищу;
 • збиток або збитки, завдані Страхувальником (Застрахованою особою) будь-яким видом транспорту з двигуном;
 • збиток або збитки, завдані членам сім'ї Страхувальника (Застрахованої особи);
 • штраф, пеня або інші фінансові санкції, які не є прямим наслідком нанесення шкоди здоров'ю або збитку майну третіх осіб;
 • збитки понад обсяги і сум, передбачених чинним законодавством України та / або країни тимчасового перебування Застрахованої особи, а також понад зазначеної в Договорі страхової суми;
 • збиток або збиток, заподіяний за участю в спортивних змаганнях і в процесі підготовки до них;
 • збиток або збиток, пов'язані з виробничою, професійною діяльністю, фізичною працею або кримінальними діями Страхувальника (Застрахованої особи);
 • збиток або збиток, що виникли в зв'язку з фактом, ситуацією, обставинами, які до початку дії Договору страхування були відомі Страхувальнику (Застрахованій особі), або щодо яких Страхувальник (Застрахована особа) міг передбачити можливість пред'явлення в його адресу позовної вимоги;
 • моральну шкоду, а також збиток, заподіяний іміджу або репутації третіх осіб.
Якщо за погодженням зі страховою компанією Ви самостійно оплатили шкоду, заподіяну третім особам, для отримання страхового відшкодування дотримуйтесь процедури описаної в розділі Страхове відшкодування .

багаж

  Чи не відшкодовуються збитки, що відбулися з таких причин:
 • неуважність або груба необережність Застрахованої особи;
 • невідповідність упаковки (закупорки) або відправлення багажу у пошкодженому стані;
 • недостача багажу, переданого під відповідальність перевізника або зданого на зберігання в камеру зберігання, або залишеного в замкнутому номері в готелі, пансіонаті, будинку відпочинку, в автомобілі, при цілісності зовнішньої упаковки;
 • затримка доставки багажу в країну тимчасового перебування до 6 годин;
 • особливі або природні властивості застрахованого багажу, звичайний знос, природне погіршення якості, цвіль;
 • електричні або механічні несправності аудіо- або відеоапаратури, і т.п .;
 • бій або пошкодження виробів з фаянсу, порцеляни, скла, музичних інструментів та інших тендітних предметів;
 • збиток, заподіяний кислотами, фарбами, аерозолями, ліками і будь-якими рідинами, які перевозяться в багажі;
 • пошкодження або повна втрата спортивного інвентарю, які сталися під час користування зазначеним інвентарем;
 • неприйняття Застрахованою особою доступних йому заходів щодо запобігання або зменшення розміру збитків.
  Дія Договору не поширюється на:
 • хутряні вироби, прикраси, друкують устрою, кіно-, фото-, відеоапаратуру, ноутбуки, мобільні телефони та ін. і будь-які приналежності до них;
 • коштовності, цінні папери;
 • дорогоцінні метали, дорогоцінні й напівкоштовні камені;
 • антикварні і унікальні вироби, твори мистецтва і предмети колекцій;
 • проїзні документи, будь-які види документів (крім зазначених у підпункті Договорі страхування), слайди, фотознімки, фільмокопії;
 • рукописи, плани, схеми, креслення, моделі, ділові папери;
 • будь-які види протезів, контактні лінзи;
 • наручні і кишенькові годинники;
 • тварини, рослини і насіння;
 • засоби авто-, мото-, велотранспорту, повітряні і водні види транспорту, а також запасні частини до них;
 • предмети релігійного культу.

Загальні виключення зі страхового покриття

  Не визнаються страховими випадками події, які сталися внаслідок:
 • громадських заворушень, страйків або надзвичайного стану; дії ядерного інциденту чи іонізуючого випромінювання; застосування ядерної, хімічної або біологічної зброї;
 • здійснення самогубства або замаху на самогубство Застрахованою особою (за винятком випадків, коли Застрахована особа була доведена до такого стану протиправними діями третіх осіб);
 • здійснення або при спробі здійснення Застрахованою особою протиправних дій, які знаходяться в прямому причинному зв'язку зі страховим випадком, що який встановлено компетентними органами;
 • невиконання Страхувальником офіційних рекомендацій Міністерства закордонних справ України, тел .: +38 044 238 16 57, сайт: www.http: //mfa.gov.ua/, щодо поїздок в зони військових дій, терористичних атак, стихійних лих, епідемій або пандемій , крім випадків, коли такі поїздки передбачені умовами страхування, письмово оформленими окремим додатком до договору;
 • вживання алкоголю, наркотичних і токсичних речовин;
 • активну участь у війні (оголошеної або неоголошеної), громадянській війні, бойових або військових діях;
 • піддає себе Застрахованою особою на невиправданий ризик, свідомої небезпеки (за винятком порятунку життя);
 • виконання Застрахованою особою будь-якого виду фізичної роботи, заняття професійним спортом або активним (спортивним) відпочинком, таким як: альпінізм, підводне плавання, спелеологія, спортивні стрибки в воду, будь-які форми польотів, зимові види спорту, участь в змаганнях, автогонках, а також з відпочинком з підвищеним рівнем ризику, зокрема: з використанням механічних та інших засобів пересування і переміщення по суші, на воді, під водою і в повітрі (крім випадків, коли Страхувальник сплатив проїзд і є пасажиром пасажирського транспортного засобу), пересування на тварин, велосипедах, пішохідним туризмом та іншими аналогічними видами відпочинку, якщо такі ризики не були оплачені додатковою страховою премією.
Страховик не здійснює страхові виплати, пов'язані з відшкодуванням моральної шкоди. Дія страхового захисту і обов'язки по оплаті вимог або послуг, передбачених цим договором, можливі в тій мірі і до тих пір, поки це не суперечить економічним, торговим або фінансовими санкціями або ембарго, встановленим Європейським союзом або Україна, безпосередньо застосовним до сторін договору. Це також відноситься до економічних, торговельних і фінансових санкцій або ембарго, встановленим Сполученими Штатами Америки щодо Ісламської республіки Іран, Північної Кореї і Сирії в тій мірі, в якій вони не суперечать європейському та українському законодавству.

КОНТАКТИ асистуюча компанія

При настанні страхової події передбаченого Програмою страхування, Страхувальнику, Застрахованій особі або особам, які представляють інтереси Застрахованої особи, необхідно негайно повідомити про подію в будь-який час доби по телефону екстреного виклику ПрАТ «Європейське туристичне страхування» з огляду на країну тимчасового перебування Застрахованої особи:
Країна, де тимчасово перебуває турист Номер телефону Назва асистуючої компанії
ЄГИПЕТ, ЙОРДАНІЯ, ІЗРАЇЛЬ, ТУНІС, Домінікана +38 044 290 85 71 LDM Assistance
ТУРЕЧЧИНА +90 242 324 25 90; ф. + 90 242 324 25 95 LDM Assistance
ІНДІЯ +91 954 599 85 31; +91 954 599 84 31 LDM Assistance
ГРЕЦІЯ +30 231 118 04 89 LDM Assistance
ІСПАНІЯ, АНДОРРА +34 977 172 931 LDM Assistance
ТАИЛАНД, В'єтнам +38 044 290 85 71; +7 (495) 133-76-67; +7 (495) 133-10-86 LDM Assistance
ІНШІ КРАЇНИ +420 221 860 652 EuroAlarm Assistance
Скористатися безкоштовним способом повідомлення про страховий випадок можна на сайті асистанської компанії www.ldm-assistance.com . Клікнувши курсором на відповідну піктограму в правому верхньому куті на сторінці, можна викликати лікаря або запитати зворотний дзвінок.
У повідомленні повідомляються: - Ім'я та прізвище Застрахованої особи; - номер контактного телефону; - місце знаходження (країна, місто, готель і т.п.); - номер страхового поліса; - дату початку та закінчення страхування; - повідомити, що сталося і яка потрібна допомога.

КОНТАКТИ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ

Адреса: м Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) (Поділ, Контрактова площа) Вхід з вул. Хорива (з двору, через арку, навпроти вул.Хорива, 21) Контактна інформація: Тел .: +38 044 299 78 87 Факс: +38 044 569 84 11 e-mail: info@erv.ua web: https: // erv.ua/

З повагою, "Pegas Touristik"