COVID-19. Актуальна інформація для подорожуючихДетальніше

Франчайзинг

Роздрібна мережа PEGAS Touristik - Нова висота Вашого бізнесу

Ви хочете стати частиною єдиної команди професіоналів, отримати високотехнологічні інструменти створення іміджу та побудови успішних взаємин з клієнтами, швидко збільшити прибуток, залучити більшу кількість клієнтів і досягнути максимальної лояльності туристів?

Тоді приєднуйтесь до роздрібної мережі PEGAS Touristik, яка лідирує серед компаній на світовому туристичному ринку.


Чому Вам вигідно приєднатися саме до роздрібної мережі PEGAS Touristik?

Збільште обсяги продажів у 2 рази!
Ми формуємо роздрібну мережу, в якій кожне окреме агентство має можливість посилити свої позиції на міжнародному туристичному ринку і протягом першого ж року роботи під відомим брендом PEGAS Touristik збільшити обсяги продажів. Деякі агентства збільшують свої продажі у 2 рази.
Як? Вам потрібно зробити всього 7 кроків до успіху!

Скористайтеся лояльністю клієнтів до бренду!

За 17 років зручними сервісами і якісними послугами PEGAS Touristik скористалися близько 6 мільйонів туристів. Вони оцінили високий рівень обсуговування у нас і тепер обирають лише офіси роздрібної мережі PEGAS Touristik, минаючи інші пропозиції.

Зробіть свої офіси ще більш комфортними та впізнаваними - безкоштовно!

Ви абсолютно безкоштовно отримуєте фірмову атрибутику і готові вихідні файли для ребрендингу і створення унікального іміджу офісу. Удосконалення здійснюються з метою виникнення у клієнтів чіткої асоціації Вашого офісу як частини компанії PEGAS Touristik з надійністю і якістю сервісу.

Отримуйте додаткові бонуси!

Агентства отримують такі додаткові переваги, як підвищена знижка, рекламні тури (спеціальні умови) та знижку на оплату роялті.

Пізнайте нові технології та оптимізуйте бізнес!

Одним з головних переваг є використання корпоративної IP-телефонії. . Крім можливості безкоштовних дзвінків в усі офіси PEGAS Touristik, корпоративна IP-телефонія допомагає оперативно реагувати на клієнтські запити: на спеціальний телефон у ваш офіс будуть надходити дзвінки від приватних осіб, які звернулися в колл-центр PEGAS Touristik.

Будьте в темі!

Стати найбільш просунутими та успішними агентами після проходження тренінгів та семінарів, присвячених численним продуктам, сервісам і послугам PEGAS Touristik, в тому числі дистанційно Сприяйте доведенню до клієнтів певній цікавій інформації та їх поверненню саме в Ваше агентство.

Удосконалюйте свій бізнес на наших рекламних майданчиках!

Аби привабити туристів до Вашого офісу, ми організовуємо єдину рекламу (преса, ТВ, Інтернет); локальну рекламу у всіх регіонах України; контекстну рекламу, яка за принципом геотаргетинга приводить клієнтів на Ваш сайт. Також інформація про Ваше агентство розміщується на головній сторінці відповідно до географічного положення клієнта, в розділі «Де купити» , на сайті www.pegast.сom.ua.

Миттєво вирішуйте Ваші питання!

Офіси роздрібної мережі PEGAS Touristik мають пріоритет у швидкості вирішення робочих питань, оскільки зв'язок відбувається напряму з куратором.Детальніше про Ваші вигоди від роботи в роздрібній мережі під відомим брендом PEGAS Touristik
читайте в презентації , а також відповіді на питання.

Хто може стати членом нашої мережі?

Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто має:
    1. зручне для клієнтів місце розташування офісу;
    2. сучасний офіс з комунікаціями, не менше 15 кв.м;
    3. можливість монтажу вивіски на фасаді будівлі;
    4. досвідчених співробітників (досвід роботи турагентом - від 2 років), знайомих з продуктом компанії PEGAS Touristik;

Інформація щодо проекту
Детальну інформацію можна отримати у менеджерів, які курують роздрібну мережу PEGAS Touristik у Вашому місті

У разі якщо у Вас залишилися питання, просимо контактувати по телефону +38 (044) 300 1 333 або
по електронній пошті franchising@pegast.com.ua