COVID-19. Актуальна інформація для подорожуючихДетальніше

Франчайзинг

Роздрібна мережа PEGAS Touristik - Нова висота Вашого бізнесу

Ви хочете стати частиною єдиної команди професіоналів, отримати високотехнологічні інструменти створення іміджу та побудови успішних взаємин з клієнтами, швидко збільшити прибуток, залучити більшу кількість клієнтів і домогтися максимальної лояльності туристів?

Тоді приєднуйтесь до роздрібної мережі PEGAS Touristik, яка лідирує компанії на світовому туристичному ринку.


Чому Вам вигідно приєднатися саме до роздрібної мережі PEGAS Touristik?

Збільште обороти в 2 рази!
Ми формуємо роздрібну мережу, в якій кожне окреме агентство має можливість посилити свої позиції на міжнародному туристичному ринку і протягом першого ж року роботи під відомим брендом PEGAS Touristik збільшити обсяги продажів. Деякі агентства збільшують обороти в 2 рази.
Як? Вам потрібно зробити всього 7 кроків до успіху!

Скористайтеся лояльністю клієнтів до бренду!

За 13 років зручними сервісами і якісними послугами PEGAS Touristik скористалися близько 5 мільйонів туристів. Вони оцінили високий рівень обслуговуючи у нас і тепер вибирають тільки офіси роздрібної мережі PEGAS Touristik, минаючи інші пропозиції.

Зробіть свої офіси ще більш комфортними і впізнаваними - безкоштовно!

Ви абсолютно безкоштовно отримуєте фірмову атрибутику і готові вихідні файли для ребрендингу і створення унікального іміджу офісу. Удосконалення здійснюються з метою виникнення у клієнтів чіткої асоціації Вашого офісу як частини компанії PEGAS Touristik з надійністю і якістю сервісу.

Отримуйте додаткові бонуси!

Агентства отримують такі додаткові переваги, як підвищена знижка, рекламні тури (спеціальні умови) і знижка на оплату роялті.

Пізнайте нові технології і оптимізуйте бізнес!

Одним з головних переваг є використання корпоративної IP-телефонії. Крім можливості безкоштовних дзвінків в усі офіси PEGAS Touristik, корпоративна IP-телефонія допомагає оперативно реагувати на клієнтські запити: на спеціальний телефон в ваш офіс будуть перекладається дзвінки від приватних осіб, які звернулися в колл-центр PEGAS Touristik.

Будьте в темі!

Стати найбільш просунутими і успішними агентами після проходження тренінгів і семінарів, присвячених численним продуктам, сервісів і послуг PEGAS Touristik, - в тому числі дистанційно. Сприяйте доведення до клієнтів достовірної цікавої інформації і їх повернення саме в Ваше агентство.

Продвигайте свій бізнес на наших майданчиках!

Аби привабити туристів до Вашого офісу, ми організуємо єдину рекламу (преса, ТВ, Інтернет); локальну рекламу у всіх регіонах України; контекстну рекламу, яка за принципом геотаргетинга призводить клієнтів на Ваш сайт. Також інформація про Вашому агентстві розміщується на головній сторінці відповідно до географічним положенням клієнта, в розділі «Де купити» , на сторінках Pegas Select, описів країн і готелів - сайту www.pegast.сom.ua.

Миттєво дозволяйте Ваші питання!

Детальніше про Ваші вигоди від роботи в роздрібній мережі під відомим брендом PEGAS Touristik читайте в презентації.Детальніше про Ваші вигоди від роботи в роздрібній мережі під відомим брендом PEGAS Touristik
читайте в презентації , а також відповіді на питання.

Хто може стати членом нашої мережі?

Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто має:
    1. зручне для клієнтів місце розташування офісу;
    2. сучасний офіс з комунікаціями, не менше 20 кв.м;
    3. можливість монтажу вивіски на зовнішньому фасаді будівлі;
    4. досвідчених співробітників (досвід роботи турагентом - від 2 років), знайомих з продуктом компанії PEGAS Touristik;
    5. відсутність приналежності до інших мережевих структур

Інформація щодо проекту
Детальну інформацію можна отримати у менеджерів, які курують роздрібну мережу PEGAS Touristik у Вашому місті

У разі якщо у Вас залишилися питання, просимо контактувати по телефону +38 (044) 300 1 333 або
по електронній пошті franchising@pegast.com.ua