COVID-19. Актуальна інформація для подорожуючихДетальніше

Віза на Кіпр

Власникам біометричного паспорту для виїзду за кордон віза на Кіпр не потрібна, інші мають отримати  електронну про-візу у Посольстві Кіпру в Україні

 

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Під час планування подорожей ВРАХОВУЙТЕ, що ситуація з коронавірусом у світі постійно змінюється та не може бути прогнозованою на 100% .

Просимо перед поїздкою перевіряти оновлення інформації тут: https://cyprus.mfa.gov.ua/covid-19

 

Особи, які подорожують із країн «Червоної» зони (категорії переглядаються щотижнево), повинні:

  1. Зареєструватися на платформі CyprusFlightPass, отримати особову картку доступу до вильоту (CyprusFlightPass) - усі без виключення пасажири, в т.ч. діти,  за 24 години до вильоту.
  2. Мати негативний результат молекулярного (ПЛР) COVID-тесту, зробленого в сертифікованій лабораторії на території України протягом 72 годин до вильоту (тест має бути англійською мовою, радимо його роздрукувати). 
  3. По прильоту на Кіпр пройти повторний ПЛР COVID-тест (вартість: 30 євро в аеропорту Ларнаки та 32 євро в аеропорту Пафосу. Результат тесту буде переданий мандрівнику через SMS орієнтовно протягом 3 годин. До отримання результату громадянин повинен залишатися на самоізоляції - у готелі, вдома). 
  4. Бути готовими надати документи, що підтверджують:
  • мету поїздки (місце проживання: проплачений готель, договір оренди апартаментів тощо); 
  • фінансові засоби (на весь час перебування на Кіпрі, мінімум 50 євро на добу); 
  • намір повернутися до України (проплачений зворотний авіаквиток);
  • страхування подорожі;

Вимоги до перебування у літаку: наявність CyprusFlightPass, захисної маски протягом всього польоту, вимірювання температури (на вимогу персоналу літака)

Вхід до аеропортів Кіпру дозволений лише подорожуючим та персоналу, перевірка температури та носіння масок є обов'язковим всюди.