COVID-19. Актуальна інформація для подорожуючихДетальніше

Віза до Азербайджану

Громадянам України для в'їзду в Азербайджан на термін до 90 днів віза не потрібна.
Кожному туристу необхідно мати при собі закордонний паспорт, термін якого не менше 3-х місяців на момент повернення.
Якщо Ви плануєте поїздку на термін більше 30 днів, то при в’їзді необхідно зареєструватись у місцевих органах МВС Азербайджану.

Увага!
Зважаючи на гостру політичну ситуацію між Республікою Азербайджан і Республікою Вірменія, у громадян, які мають відношення до Республіки Вірменія, а також відмітки в паспорті про відвідання цієї країни, можуть виникнути проблеми з проходженням кордону в Республіці Азербайджан. Також заборонено в'їзд громадян, які мають у паспорті штампи про відвідання невизнаної Нагірно-Карабахської Республіки.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів Азербайджанської Республіки від 13.01.2022 Україну додано до переліку країн, громадяни яких мають право на в’їзд повітряним транспортом до Азербайджану.

Подорожуючим необхідно надати:

  • - документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації (дві дози (одна доза у разі щеплення вакциною Johnson&Johnson та Sputnik Light) - сертифікат приймається ТІЛЬКИ роздрукований з порталу Дія з QR-кодом;
  • - а також сертифікат про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, отриманий протягом 72 годин до вильоту рейсу.

Ці документи перевірятимуться під час проходження реєстрації в аеропорту.

Пасажири у віці від 1-го до 18-ти років - за умови пред'явлення сертифіката про негативний результаті ПЛР-тесту на коронавірус, отриманого протягом 72 годин до вильоту рейсу. Для дітей молодше одного року пред'являти COVID-паспорт або результат тест не потрібно.
Громадяни, які в'їжджають за рішенням оперативного штабу при Кабінеті Міністрів Азербайджанської Республіки, також повинні мати роздруковану медичну довідку про негативним результаті ПЛР-тесту на коронавірус (COVID-19), видану не пізніше, ніж за 72 години до вильоту рейсу в Азербайджан. Довідка не потрібна для дітей молодше одного року. Вік дитини розраховується з урахуванням дати вильоту.
Наявність на довідці QR-коду бажано, так як він дозволяє більш оперативно отримати детальну інформацію про результати ПЛР-тесту. Так, пасажири, які пред'явили довідку з QR-кодом, пройдуть прикордонний контроль швидше, оскільки даний унікальний код надасть повну інформацію про результати ПЛР-тесту.


Контакти Посольства
Посольство Азербайджанської Республіки в Україні
Адреса: вул. Глибочицька, 24, м. Київ, 01901
Телефон: +38 (044) 484-69-40
Факс: +38 (044) 484-69-46

Консульський відділ
Телефон: +38 (044) 484-69-32
Електронна адреса: kiev@mission.mfa.gov.az