COVID-19. Актуальна інформація для подорожуючихДетальніше

Віза в Єгипет

Громадяни України можуть виїжджати в Єгипет без заздалегідь оформленої візи. Віза вартістю 25 USD (з 01.05.2014) оформляється по прильоту в аеропорту Шарм Ель Шейха, Хургади або Таби.

Віза оформлена по прильоту в аеропорту дає право на одноразовий в'їзд до Єгипту і безперервне перебування в країні протягом одного місяця (30 днів). Закордонний паспорт або дитячий проїзний документ (термін дії паспорта повинен бути більше 6-ти місяців з дня закінчення запланованого туру). Паспорт повинен мати не менше двох вільних сторінок (розворот) для проставлення візи.

Туристи, які перебували в Єгипті більше 30 днів (навіть по заздалегідь оформленої візи в Консульстві Єгипту в Україні), можуть вилетіти з країни тільки на регулярному рейсі!

Туристи, що прострочили візу, можуть вилетіти тільки на регулярному рейсі, попередньо оплативши штраф приблизно 60-70 USD, оплата якого здійснюється в національній валюті на день оплати.

По прильоту в аеропорт Шарм ель Шейха туристи можуть не купувати візу, а отримати в закордонний паспорт штамп SINAI ONLY. Даний штамп дає право туристам перебувати тільки на території Синайського півострова до 14 днів (13 ночей). У разі порушення правил візового режиму (перебування понад 14 днів) туристам необхідно сплатити штраф приблизно 60-70 USD, оплата якого здійснюється в національній валюті на день оплати.

 

Список документів при проходженні кордону:

  1. Закордонний паспорт терміном дії не менше 6 місяців з дати закінчення поїздки.
  2. Туристичний ваучер.
  3. Квитки в обидва боки.
  4. Страховка.
  5. Заповнена і роздрукована «Форма декларації про стан здоров'я», яка повинна бути пред'явлена до посадки і по прибуттю.
  6. Для пасажирів від 12 років: ПЛР-тест (за 72 години), або експрес-тест на антиген (за 24 години), або паперовий варіант Vaccination certificate, який можна вивантажити і роздрукувати на порталі ДІЯ (https://diia.gov.ua/). Зразок готового документа можна побачити за посиланням. Визнаються вакцини: Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac, «Спутник V», Johnson & Johnson.

 

Вимоги до оформлення ПЛР-тесту чи експрес-тесту на антиген.

- Сертифікат має обов’язково містити точну дату та час здачі тесту особою;
- Сертифікат має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою у державі походження документу, та має містити печатку лабораторії, підпис лікаря та QR-код, що містить посилання на результат тесту на офіційному веб-сайті лабораторії;
- Сертифікат не має містити жодних виправлень, підтирань чи правок;
- Сертифікат має містити інформацію про проведений вид тесту;
- Сертифікат має бути виданий англійською мовою.
- Сертифікат має містити інформацію про особу, якій належить тест.
- Не приймаються сертифікати заповнені від руки.

В разі виникнення сумнівів щодо достовірності тесту, єгипетська сторона залишає за собою право на проведення повторного тесту по прильоту.

Громадянам, які прибуватимуть до аеропортів курортних міст Хургада, Шарм ель-Шейх, Марса-Алам та Таба та не матимуть при собі згаданого сертифікату з негативним результатом ПЛР-тесту, буде дозволено провести ПЛР-тест безпосередньо після прибуття в ці чотири аеропорти. Вартість ПЛР-тесту складатиме 30 дол.США.