COVID-19. Актуальна інформація для подорожуючихДетальніше

Новини та акції

09.06.2021

Оновлені вимоги для осіб, що прибувають до України.

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на те, що з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, постановою КМ України від 02 червня 2021 р. № 583, внесено зміни до постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236.

Вимоги для іноземців:
Зокрема, відповідно до внесених змін, щоб потрапити в Україну, іноземці, окрім обов'язкового полісу страхування, повинні мати:

- негативний результат тесту на COVID-19 (проведений методом полімеразної ланцюгової реакції), або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, за умови, що тести зроблено не раніше ніж за 72 години до перетину державного кордону;

- або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання, виданого англійською мовою або з перекладом англійською мовою.

У разі відсутності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування і документу з вказаного вище переліку співробітники ДПСУ відмовлятимуть іноземцям та особам без громадянства у перетині державного кордону.

Вимоги для громадян України:
В той же час наразі визначено, що з-поміж інших, самоізоляції підлягають громадяни України, які перетинають державний кордон, за винятком деяких категорій, зокрема, й тих, хто мають негативний результат тестування на COVID-19, або такий же результат тесту на антиген короно вірусу, або – документ про повну вакцинацію, який проведено не більш як за 72 години до перетину державного кордону та осіб, які не досягли 12 років.

Громадяни України, які підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи “Вдома”. У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації.

Крім того, змінами закріплені повноваження, що посадові особи Державної прикордонної служби перевіряють встановлення мобільного додатка громадянами.

Детальніше за посиланнями:
Державна прикордонна служба України
Постанова КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 з останніми змінами внесеними 02.06.21 Постановою КМУ №583
Просимо проінформувати ваших клієнтів.

З повагою,
Pegas Touristik