Пам'ятка для туристів (COVID-19) Детальніше

Новини та акції

26.10.2020

Аналіз на Covid-19 для вильоту в Єгипет (оновлення від 01.10.2020)

 

Аналіз на Covid-19 для вильоту в Єгипет (оновлення від 26.10.2020)
 
Всім туристам, які прибувають на територію Єгипту з 01.09.2020, необхідно мати при собі висновок про проходження аналізу методом ПЛР на Covid-19 з негативним результатом. Аналіз повинен бути проведений не раніше 72 годин до прибуття в Єгипет. Діти до 5 років включно (на дату заїзду) звільнені від необхідності здавати вказаний аналіз.
 
Здати аналіз можна в будь-якій акредитованій Міністерством охорони здоров'я лабораторії України.
 
Результат аналізу (в паперовому або електронному вигляді) повинен бути оформлений англійською або арабською мовою з печаткою лабораторії, не повинен містити виправлень, доповнень або подряпин. При цьому обов'язково необхідна і роздрукована на папері копія, яка буде залишатися у представників карантинної служби Єгипту.
 
Рекомендуємо мати при собі 2 роздруковані копії (1 з яких залишається у туриста на руках).
 
З 01.09.2020 в аеропортах Єгипту з'явилася можливість пройти ПЛР аналіз для тих, хто не встиг пройти його до вильоту. Вартість - 30 доларів.
 
УВАГА! Всі туристи, які здають тести по прильоту в аеропортах Шарм-ель-Шейха і Хургади, зобов'язані знаходиться в номерах до отримання результатів аналізів. Результати тестів надсилають протягом 48 годин!
 
У разі негативного результату аналізу, турист продовжує свій відпочинок без всяких обмежень.
У разі позитивного результату аналізу (підтверджено наявність коронавірусу), в залежності від стану туриста і рекомендації лікаря, туриста госпіталізують до лікарні або ізолюють в карантинних номерах готелю. Після закінчення лікування / ізоляції турист повторно здає аналіз. Якщо аналіз підтвердить відсутність коронавірусу, турист може повертатися в Україну. Якщо аналіз позитивний, то турист продовжує лікування / ізоляцію до повного одужання. Турист може бути допущений до авіаперельоту в Україну тільки маючи на руках негативний результат ПЛР аналізу.
У разі якщо в результаті лікування / ізоляції турист пропускає свій рейс, новий квиток на рейс в Україну турист має придбати за свій рахунок.
 
«Пегас Туристик» рекомендує всім туристам здавати аналіз в Україні.
«Пегас Туристик» бере на себе частину витрат на проходження аналізу клієнтами. Для всіх нових заявок * з 29.09.2020 буде проводитися повернення в розмірі 800 грн на людину **.
* Тільки для повних пакетних турів з вильотом з України. Не поширюється на GDS-тури, індивідуальні тури, Майс групи, тільки авіаквитки, тільки проживання.
** У разі скасування вимог Єгипту про обов'язкові тестів, повернення проводитися не буде.
 
ВАЖЛИВО! Повернення за проходження аналізу на Covid-19 буде здійснюватися ТІЛЬКИ тим туристам, які здали його до початку туру в українській лабораторії. Тим туристам, хто здав аналіз по прильоту в Єгипет, повернення за нього здійснюватися не буде.
 
При отриманні результату аналізу з лабораторії необхідно надіслати його копію разом із заявою на повернення / взаємозалік на мейл accounting@pegast.com.ua. Повернення / взаємозалік може бути оформлений до вильоту туристів при своєчасному наданні зазначених документів.
 
Детальніше про нові вимоги Єгипту