Пам'ятка для туристів (COVID-19) Детальніше

Новини та акції

18.03.2020

ОАЕ тимчасово обмежують в'їзд для всіх іноземних громадян з 19.03.2020

МЗС ОАЕ офіційно інформував, що дотримуючись рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я в якості заходів щодо стримування поширення нової коронавирусной інфекції COVID-19с 19 березня 2020 року влада тимчасово обмежують в'їзд в Емірати для всіх іноземних громадян, крім власників дипломатичних паспортів та осіб, у яких є вид на проживання (резидентський віза).

При цьому пропуск через держкордон обумовлюється проходженням первинного тесту на коронавірус (вимірювання температури і взяття мазка зі слизової оболонки носа і горла). Крім того, не виключається приміщення на карантин, встановлений компетентними органами.

Дане рішення поширюється в тому числі на громадян держав, з якими укладено міжнародні угоди про скасування візових вимог, або досягнуто домовленостей про видачу віз після прибуття.

Таким чином з 19 березня 2020 р в'їзд власників службових і загальногромадянських закордонних паспортів в Об'єднані Арабські Емірати тимчасово (до отримання відповідного повідомлення) припиняється.